
Deskrizzjoni
Konnettur maskili; immarkar dirett; 6-arblu; griż
730 Serje Pin Header b'Għodda Operattiva
Dan l-header tal-pin, l-oġġett numru 730-116, jiffoka fuq installazzjoni elettrika nadifa. Din il-pin header teħtieġ tqaxxir bejn 8 u 9 mm għall-konnessjoni tal-wajer. Dan il-prodott juża t-teknoloġija CAGE CLAMP®. Il-konnettur universali CAGE CLAMP® jipprovdi teknoloġija ta' konnessjoni affidabbli u mingħajr manutenzjoni-għall-konnessjoni tat-tipi kollha ta' kondutturi bl-użu ta' morsa tal-gaġġa. L-ebda trattament minn qabel tal-kondutturi, bħal crimping fuq ferrules tat-tarf tal-wajer, huwa meħtieġ. Id-dimensjonijiet huma (43 x 29 x 30) mm wisa 'x għoli x fond. Skont it-tip ta 'konduttur, l-header tal-pin huwa ddisinjat għal sezzjonijiet trasversali tal-wajer minn 0.08 mm² sa 2.5 mm². Il-kisi tal-landa jintuża għall-wiċċ ta 'kuntatt.

Data tal-konnessjoni
| Numru totali ta 'potenzjali | 6 |
| Numru ta' tipi ta' konnessjoni | 1 |
| Numru ta' livelli | 1 |
Konnessjoni 1
| Teknoloġija ta 'konnessjoni | CLAMP TAL-GAĠA® |
| Tip ta' attwazzjoni | Għodda operattiva |
| Konduttur solidu | 0.08 … 2.5 mm² / 28 … 14 AWG |
| Konduttur ta' -stranded fin | 0.08 … 2.5 mm² / 28 … 14 AWG |
| Konduttur -stranded fin; b'ferrule iżolat | 0.25 … 1.5 mm² |
| Konduttur -stranded fin; b'ferrule mhux iżolat | 0.25 … 2.5 mm² |
| Tul tal-istrixxa | 8 … 9 mm / 0.31 … 0.35 pulzieri |
| Numru tal-arblu | 6 |
Data fiżika
| Wisa' | 43 mm / 1.693 pulzier |
| Għoli | 29 mm / 1.142 pulzier |
| Fond | 30 mm / 1.181 pulzier |
Data mekkanika
| Kodifikazzjoni varjabbli | Nru |
Ipplaggja-b'konnessjoni
| Tip ta' kuntatt (konnettur li jista' jiġi pplaggjat) | Konnettur/plagg maskili |
| Konnettur (tip ta' konnessjoni) | għal konduttur |
| Protezzjoni ta' mismating | Nru |
Dejta materjali
| Nota (dejta materjali) | Informazzjoni dwar l-ispeċifikazzjonijiet tal-materjal tista 'tinstab hawn |
| Kulur | griż |
| Grupp materjali | I |
| Materjal ta 'insulazzjoni (akkomodazzjoni prinċipali) | Poliamide (PA66) |
| Klassi ta' fjammabbiltà skont UL94 | V0 |
| Materjal tar-rebbiegħa tal-ikklampjar | Azzar tar-rebbiegħa tal-krom-nikil (CrNi) |
| Ikkuntattja materjal | Ram elettrolitiku (ECu) |
| Kisi ta 'kuntatt | Landa |
| Tagħbija tan-nar | 0,291MJ |
| Piż | 16,7g |
Rekwiżiti ambjentali
| Limitu l-firxa tat-temperatura | -60 … +85 grad |
Data kummerċjali
| PU (SPU) | 50 biċċa |
| Tip ta 'ppakkjar | borża |
| Pajjiż ta' oriġini | DE |
| GTIN | 4044918524520 |
| Numru tat-tariffa doganali | 85366930000 |
Klassifikazzjoni tal-prodott
| UNSPSC | 39121409 |
| eCl@ss 10.0 | 27-14-11-06 |
| eCl@ss 9.0 | 27-14-11-06 |
| ETIM 9.0 | EC001284 |
| ETIM 8.0 | EC001284 |
| ECCN | L-EBDA KLASSIFIKAZZJONI Istati Uniti |
Konformità tal-Prodott Ambjentali
| Status ta' Konformità RoHS | Konformi, Ebda Eżenzjoni |
It-tags Popolari: 730-116, iċ-Ċina 730-116 manifatturi, fornituri, fabbrika
Ibgħat l-inkjesta
Tista 'Tħobb ukoll







