
XPLBWT-00-0000-000BV50E3
LEDs bojod White 5000 K 70-CRI, XLAMP XPLBWT
Deskrizzjoni
L-LED XLAMP® XP - L2 huwa l-ogħla livell għoli ta 'Cree LED - Densità diskreta. Infetħu elementi ewlenin tal-pjattaforma SC5 Technology® Cree LED, l-għoli - Power XP - L2 LED itejjeb id-densità tal-lumen, il-karatteristiċi tal-vultaġġ u l-affidabbiltà tal-XP - L LED fl-istess 3.45 mm x 3.45 mm pakkett. Din l-aħjar - fil-klassi - Klassi tippermetti lill-manifatturi tad-dawl iwasslu soluzzjonijiet differenzjati bi spejjeż baxxi tas-sistema għal applikazzjonijiet bħal triq, żona ta 'barra, post u għoli - Dawl tal-bajja.
| Attribut tal-prodott | Valur tal-attribut |
|---|---|
| Manifattur: | Cree LED |
| Kategorija tal-Prodott: | LEDs bojod |
| Rohs: | Dettalji |
| Prodott: | LEDs bojod |
| Stil ta 'mmuntar: | SMD / SMT |
| Kulur tal-illuminazzjoni: | Kessaħ abjad |
| Temperatura tal-mewġ / kulur: | 5000 K |
| Fluss luminuż / fluss radjanti: | 460 lm |
| Indiċi tal-għoti tal-kulur - cri: | 70 |
| Angolu tal-vista: | 125 grad |
| Jekk - Kurrent quddiem: | 1.05 A |
| Vf - vultaġġ 'il quddiem: | 2.82 V |
| Klassifikazzjoni tal-Qawwa: | 3 W |
| Tul: | 3.45 mm |
| Wisa ': | 3.45 mm |
| Għoli: | 2.68 mm |
| Temperatura operattiva massima: | + 85 C |
| Kulur tal-lenti: | Ikkulurit |
| Dimensjonijiet tal-lenti: | 3.45 mm |
| Forma tal-lenti: | Koppla |
| Trasparenza tal-lenti: | Ċar |
| Ippakkjar: | Rukkell |
| Ippakkjar: | Aqta 'tejp |
| Ippakkjar: | Mousereel |
| Marka: | Cree LED |
| Tip ta 'Prodott: | LEDs bojod |
| Kwantità tal-pakkett tal-fabbrika: | 500 |
| Subkategorija: | LEDs |
| Tip: | LEDs ta 'Qawwa Għolja |
It-tags Popolari: XPLBWT-00-0000-000BV50E3, Ċina XPLBWT-00-0000-000BV50E3 Manifatturi, Fornituri, Fabbrika
Par ta ' l-:XPLBWT-00-0000-000BV40E5
Li jmiss:CXB1512-0000-000N0N250G
Ibgħat l-inkjesta
Tista 'Tħobb ukoll







