
GY JTLPS1.13-JMKN-5F5G-1
LEDs ta 'Kulur Uniku Duris E 2835 GY JTLPS1.13
Deskrizzjoni
DURIS® E 2835 GY JTLPS1.13 Il-Familja tal-Kulur Duris® E 2835 tipprovdi rendering tal-kulur eċċellenti u effikaċja suprema fl-industrija effettiva LED standard. Duris® E 2835 qatt ma jonqos milli jimpressjona bil-prestazzjoni tiegħu fuq il-livell tas-sistema.
Applikazzjonijiet
- Divertiment
- Dawl ta 'ġewwa
Karatteristiċi
Pakkett -: reżina tas-silikon imxerrda kkulurita
- tip. Radjazzjoni: 120 grad (emittent Lambertian)
- esd: 2 kV acc. Lil ANSI / ESDA / JEDEC JS-001 (HBM, Klassi 2)
- fluss luminuż: tip . 64 lm - effikaċja luminuża: tip . 139 lm / w
| Attribut tal-prodott | Valur tal-attribut |
|---|---|
| Manifattur: | AMS Osram |
| Kategorija tal-Prodott: | LEDs b'kulur wieħed |
| Rohs: | |
| Pakkett / Każ: | 2835 |
| Kulur tal-illuminazzjoni: | Isfar |
| Fluss luminuż / fluss radjanti: | 68 lm |
| Jekk - Kurrent quddiem: | 150 Ma |
| Vf - vultaġġ 'il quddiem: | 3.1 V |
| Klassifikazzjoni tal-Qawwa: | 470 MW |
| Serje: | GY JTLPS1.13 |
| Ippakkjar: | Rukkell |
| Ippakkjar: | Aqta 'tejp |
| Marka: | AMS Osram |
| Għoli: | 0.7 mm |
| Tul: | 3.5 mm |
| Intensità luminuża: | 23.2 CD |
| Temperatura operattiva massima: | + 100 C |
| Temperatura operattiva minima: | - 40 C |
| Sensittiv għall-umdità: | IVA |
| Tip ta 'Prodott: | LEDs b'kulur wieħed |
| 10000 | |
| Subkategorija: | LEDs |
| Isem tal-marka: | Duris |
| Tip: | LEDs b'kulur wieħed |
| Angolu tal-vista: | 120 grad |
| Wisa ': | 2.8 mm |
| Parti # aliases: | GY JTLPS1.13-JMKN-5F5G-1-150-R33 Q65113A5633 |
It-tags Popolari: GY JTLPS1.13-JMKN-5F5G-1, China GY JTLPS1.13-JMKN-5F5G-1 Manifatturi, Fornituri, Fabbrika
Ibgħat l-inkjesta
Tista 'Tħobb ukoll







