
HEP-1000-24
Provvisti tal-Enerġija tal-Qlib ta '1008W 24V 42A PMBUS
Deskrizzjoni
Medja sew Hep -1000 1000 W li jaqleb il-provvisti ta 'enerġija huma provvisti ta' enerġija AC / DC industrijali ddisinjati biex joperaw taħt ambjenti umdi ħafna, żejtnija, trab, u għoljin - ambjenti ħarxa tal-vibrazzjoni. Dawn il-provvisti ta 'enerġija jidhru mibnija - fi tliet - Kurvi ta' ċċarġjar programmabbli fuq l-istadju fuq in-naħa tal-ċarġer għal kurrent kostanti, vultaġġ kostanti, u kapaċitajiet ta 'ħlas varjabbli. Il-provvisti tal-enerġija hep - 1000 joffru effiċjenza għolja sa 96%, 10g anti - kapaċità ta 'vibrazzjoni, u mibnija {- fil-funzjoni PFC attiva. Dawn il-provvisti ta 'enerġija jikkonsistu minn ċarġer integrat u huma mgħammra bil-protokoll ta' komunikazzjoni PMBUS li jippermetti integrazzjoni bla xkiel f'sistemi high-end differenti. Il-provvisti tal-enerġija HEP-1000 jipprovdu linja ta 'vultaġġ tal-ħruġ ta' 24V, 48V, u 100V u joperaw minn -40 grad sa +70 grad ta 'temperatura tal-grad taħt konvezzjoni tal-arja mingħajr fan.
Il-provvisti medji tal-enerġija li jaqilbu HEP-1000 jikkonformaw mar-regolamenti internazzjonali tas-sigurtà bħal TUV EN62368-1 UL62368-1. Applikazzjonijiet tipiċi jinkludu makkinarju ta 'awtomazzjoni industrijali, sistemi ta' kontroll industrijali, strumenti elettroniċi, u apparat tad-dar.
Karatteristiċi
- Mibni - fil-funzjoni pfc attiva
- Effiċjenza għolja sa 96%
- Disinn bla fan bla tkessiħ permezz ta 'konvezzjoni tal-arja ħielsa
- Każ tal-aluminju u preżentazzjoni bis-sħana - Kolla mmexxija
- Jiflaħ it-test tal-vibrazzjoni 10g
- -40 grad sa +70 grad wiesa 'ta' grad
- Ċarġer għal:
- Ċomb - batteriji aċidużi (mgħarrqa, ġel, u agm)
- Li - batteriji tal-joni (ħadid tal-litju u manganiż tal-litju)
- Mibnija - fil-kurvi tal-iċċarġjar tal-istadju 2/3 default u kurva programmabbli
- Mibni - fil-protokoll PMBUS (protokoll mhux obbligatorju tal-canbus)
- Vultaġġ tal-ħruġ u livell kostanti tal-kurrent programmabbli
- Qasir - ċirkwit, tagħbija żejda, vultaġġ żejjed, u aktar - protezzjonijiet tat-temperatura
- Mibni - fil-bogħod fuq - Off Control
- DC OK sinjal attiv
- Indikatur LED għall-poter fuq
- Tip ta 'wajers mhux obbligatorji bi klassifikazzjoni IP67
Applikazzjonijiet
- Makkinarju tal-Awtomazzjoni Industrijali
- Sistemi ta 'kontroll industrijali
- Tagħmir mekkaniku u elettriku
- Strumenti elettroniċi, tagħmir, jew apparat
- Apparat tad-dar
| Attribut tal-prodott | Valur tal-attribut |
|---|---|
| Manifattur: | Tfisser sew |
| Kategorija tal-Prodott: | Qlib tal-provvisti tal-enerġija |
| Rohs: | Dettalji |
| Prodott: | Qlib tal-provvisti |
| Vultaġġ tal-ħruġ - kanal 1: | 24 VDC |
| Numru ta 'Outputs: | 1 output |
| Qawwa tal-ħruġ: | 1.008 kW |
| Qafas miftuħ / magħluq: | Magħluq |
| Vultaġġ tal-input: | 90 Vac għal 305 Vac, 250 VDC għal 431 VDC |
| Output Current - kanal 1: | 42 A |
| Industrija: | Industrijali |
| Stil ta 'mmuntar: | Chassis |
| Tul: | 310 mm (12.205 in) |
| Wisa ': | 144 mm (5.669 in) |
| Għoli: | 48.5 mm (1.909 in) |
| Serje: | HEP-1000 |
| Approvazzjonijiet: | UL / EN62368-1, EN55032 / 55024 |
| Marka: | Tfisser sew |
| Effiċjenza: | 95 % |
| Frekwenza ta 'input: | 47 Hz sa 63 Hz |
| Vultaġġ ta 'iżolament: | 500 V |
| Regolament tat-Tagħbija: | Regolat |
| Temperatura operattiva massima: | + 70 C |
| Temperatura operattiva minima: | - 40 C |
| Tip ta 'Prodott: | Qlib tal-provvisti tal-enerġija |
| Kwantità tal-pakkett tal-fabbrika: | 4 |
| Subkategorija: | Provvisti ta 'enerġija |
| Tip: | AC - Converter DC |
| Piż tal-Unità: | 8.818 lbs |
It-tags Popolari: HEP-1000-24, Manifatturi taċ-Ċina HEP-1000-24, fornituri, fabbrika
Ibgħat l-inkjesta
Tista 'Tħobb ukoll







