
2201-1503
5 - konduttur permezz ta 'blokka terminali; bil-buttuna push
Deskrizzjoni
5 - konduttur permezz ta 'blokka terminali; bil-buttuna push -; 1.5 mm²; bil-port tat-test; Adattat għal applikazzjonijiet ex E II; immarkar tal-ġenb u ċentrali; għal din - ferrovija 35 x 15 u 35 x 7.5; Push-in Cage Clamp®; 1,50 mm²; aħmar
2201 Series Feed - permezz ta 'blokka tat-terminal bi push - fil-Cage Clamp®
Dan l-għalf - permezz tal-blokka tat-terminal, numru tal-oġġett 2201 - 1503, jiffoka fuq konnessjoni sempliċi u sigura. It-tulijiet tat-tqaxxir ta '9 sa 11 mm huma meħtieġa għall-konnessjoni tal-konduttur. Kemm jekk f'applikazzjonijiet industrijali jew tal-bini, dawn l-għalf - permezz ta 'blokki tat-terminal jippermettu li l-kondutturi elettriċi jiġu konnessi malajr u b'mod sigur. Jiddependi fuq id-disinn, huma adattati għal tradizzjonali permezz ta 'wajers - jew distribuzzjoni potenzjali. Dan il-prodott għandu push - fit-teknoloġija Cage Clamp®. Imbotta - fil-Cage Clamp® hija l-manutenzjoni - konnessjoni universali b'xejn għat-tipi kollha tal-kondutturi bil-benefiċċju miżjud ta 'push dirett - fil-konnessjoni. Kondutturi riġidi u kondutturi mitluqin bil-ferrules jistgħu jiġu konnessi direttament mingħajr għodda. Mhux meħtieġ trattament minn qabel tal-kondutturi, bħal crimping fuq ferrules, mhux meħtieġ. Id-dimensjonijiet huma (4.2 x 80.6 x 39.5) mm fil-wisa 'x għoli x fond. Dan l-għalf - permezz tal-blokka tat-terminal huwa adattat għal sezzjonijiet tas-salib tal-konduttur - minn 0.25 mm² sa 2.5 mm², skont it-tip ta 'konduttur. Dan il-blokka tat-terminal tal-feed-through hija mħaddma permezz ta 'pushbutton. Il-blokki tat-terminal Topjob® i joffru aktar minn sempliċement konnessjoni elettrika sigura f'varjetà ta 'applikazzjonijiet industrijali u f'installazzjonijiet moderni tal-bini. Huma joffru l-għażliet ta 'attwazzjoni t-tajba għal kull applikazzjoni: lieva, pushbutton, jew ftuħ ta' attwazzjoni. Dan il-prodott huwa adattat għal ċerti applikazzjonijiet ex (ara l-iskeda tad-dejta tal-prodott).
Informazzjoni ex
| Żoni perikolużi ta 'referenza | Ara "Downloads - Dokumentazzjoni - Informazzjoni Addizzjonali: Taqsima Teknika; Spjegazzjonijiet Tekniċi" |
| Klassifikazzjonijiet għal kull | ATEX: PTB 05 ATEX 1094 U / IECEX: PTB 05.0034U (EX EB IIC GB) |
| Vultaġġ nominali (ex e ii) | 550V |
| Kurrent Rated (Ex E II) | 17A |
| Kurrent klassifikat (ex e ii) bil-jumper | 16A |
Telf ta 'enerġija
| Telf ta 'enerġija, għal kull arblu (potenzjal) | 0,56W |
| Kurrent rated iNGħal telf ta 'enerġija speċifikat | 17,5A |
Dejta tal-konnessjoni
| Unitajiet tal-ikklampjar | 5 |
| Numru totali ta 'potenzjal | 1 |
| Numru ta 'livelli | 1 |
| Numru ta 'slots tal-jumper | 2 |
Konnessjoni 1
| Teknoloġija tal-Konnessjoni | Imbotta - fil-morsa tal-gaġġa® |
| Tip ta 'attwazzjoni | Imbotta l-buttuna - |
| Materjali tal-kondutturi li jistgħu jiġu konnessi | Ram |
| Cross nominali - sezzjoni | 1.5 mm² |
| Konduttur solidu | 0.25 ... 2.5 mm² / 22 ... 14 AWG |
| Konduttur solidu; Imbotta - fit-terminazzjoni | 0.75 ... 2.5 mm² / 18 ... 14 AWG |
| Multa - Konduttur mitluq | 0.25 ... 2.5 mm² / 22 ... 14 AWG |
| Multa - konduttur mitluq; bi ferrule iżolat | 0.25 ... 1.5 mm² / 22 ... 16 AWG |
| Multa - konduttur mitluq; bil-ferrule; Imbotta - fit-terminazzjoni | 0.75 ... 1.5 mm² / 18 ... 16 AWG |
| NOTA (Conduttur Cross - sezzjoni) | Jiddependi fuq il-karatteristika tal-konduttur, konduttur b'sezzjoni ta 'salib iżgħar - jista' wkoll jiddaħħal permezz ta 'push - fit-tmiem. |
| Tul tal-istrixxa | 9 ... 11 mm / 0.35 ... 0.43 pulzier |
| Direzzjoni tal-fili | Quddiem - wajers tad-dħul |
Dejta fiżika
| Wisa ' | 4.2 mm / 0.165 pulzier |
| Għoli | 80.6 mm / 3.173 pulzieri |
| Fond minn Upper - Edge of Din - Rail | 32.9 mm / 1.295 pulzier |
| Fond | 39.5 mm / 1.555 pulzier |
Dejta mekkanika
| Tip ta 'mmuntar | DIN-35 Rail |
| Livell ta 'mmarkar | Immarkar taċ-ċentru / ġenb |
Dejta materjali
| Nota (dejta materjali) | Informazzjoni dwar l-ispeċifikazzjonijiet tal-materjal tista 'tinstab hawn |
| Kulur | aħmar |
| Grupp materjali | I |
| Materjal ta 'insulazzjoni (akkomodazzjoni ewlenija) | Polyamide (PA66) |
| Klassi ta 'fjammabbiltà għal kull ul94 | V0 |
| Tagħbija tan-nar | 0,185MJ |
| Piż tal-materjal ta 'insulazzjoni | 4,82g |
| Piż | 7,2g |
Rekwiżiti Ambjentali
| Temperatura tal-ipproċessar | -35 ... +85 grad |
| Temperatura operattiva kontinwa | -60 ... +105 grad |
Dejta kummerċjali
| PU (SPU) | 20 pcs |
| Tip ta 'Ippakkjar | Kaxxa |
| Pajjiż ta 'oriġini | Fi |
| Gtin | 4066966666106 |
| Numru tat-tariffa doganali | 85369010000 |
Klassifikazzjoni tal-Prodott
| Unspsc | 39121410 |
| ETIM 9.0 | EC000897 |
| ECCN | L-ebda klassifikazzjoni tal-Istati Uniti |
Konformità tal-Prodott Ambjentali
| Status ta 'konformità tar-ROHS | Konformi, l-ebda eżenzjoni |
It-tags Popolari: 2201-1503, Ċina 2201-1503 Manifatturi, Fornituri, Fabbrika
Ibgħat l-inkjesta
Tista 'Tħobb ukoll







