
Deskrizzjoni
Double - Deck PCB Terminal Block; 2.5 mm²; Spazjar tal-brilli 5 mm; 20-poli; Cage Clamp®; griż
Blokk tat-Terminal tal-PCB, Serje 736, Griż
Il-blokka tat-terminal PCB, numru tal-oġġett 736 - 110, tippermetti konnessjoni sempliċi u sigura. Jiddependu fuq sigurtà affidabbli meta tfassal it-tagħmir tiegħek: Il-blokki tat-terminal tal-PCB joffru varjetà ta 'possibbiltajiet ta' applikazzjoni. Dan il-blokka tat-terminal tal-PCB teħtieġ tulijiet ta 'tqaxxir ta' 5 sa 6 mm għall-konnessjoni tal-konduttur. Dan il-prodott juża t-teknoloġija Cage Clamp®. Il-konnessjoni universali affidabbli u ta 'manutenzjoni - Cage Clamp® Ħieles tippermetti li t-tipi kollha ta' kondutturi jiġu konnessi bl-użu ta 'morsa tal-gaġġa mingħajr il-bżonn ta' trattament minn qabel. Dan jelimina l-ħtieġa għal ferrules tat-tarf tal-wajer crimping. Id-dimensjonijiet (wisa 'x għoli x fond) huma (51.1 x 30.6 x 21) mm. Dan il-blokka tat-terminal tal-PCB huwa adattat għal sezzjonijiet trasversali tal-konduttur minn 0.08 mm² sa 2.5 mm², skont it-tip ta 'konduttur. Il-wiċċ tal-kuntatt huwa landa. Dan il-blokka tat-terminal tal-PCB titħaddem bl-użu ta 'għodda operattiva. Il-blokka tat-terminal tal-PCB hija ssaldjata bl-użu ta 'THT. Il-konduttur huwa mdaħħal f'angolu ta '45 grad mal-wiċċ.
Klassifikazzjonijiet għal kull IEC / EN
| Klassifikazzjonijiet | bejn il-moduli |
| Klassifikazzjonijiet għal kull | IEC / EN 60664-1 |
| Vultaġġ nominali (III / 3) | 250V |
| Impuls klassifikat li jiflaħ il-vultaġġ (III / 3) | 4KV |
| Vultaġġ nominali (III / 2) | 500V |
| Impuls klassifikat li jiflaħ il-vultaġġ (III / 2) | 4KV |
| Vultaġġ nominali (II / 2) | 630V |
| Impuls klassifikat li jiflaħ il-vultaġġ (II / 2) | 4KV |
| Kurrent klassifikat | 23A |
| Leġġenda (Klassifikazzjonijiet) | (Iii / 2) ≙ Kategorija ta 'Voltaġġ Overvoltage III / Grad ta' Tniġġis 2 |
Klassifikazzjonijiet għal kull IEC / EN 2
| Klassifikazzjonijiet | bejn il-gverti |
| Klassifikazzjonijiet għal kull | IEC / EN 60664-1 |
| Vultaġġ nominali (III / 3) | 320V |
| Impuls klassifikat li jiflaħ il-vultaġġ (III / 3) | 4KV |
| Vultaġġ nominali (III / 2) | 500V |
| Impuls klassifikat li jiflaħ il-vultaġġ (III / 2) | 4KV |
| Vultaġġ nominali (II / 2) | 630V |
| Impuls klassifikat li jiflaħ il-vultaġġ (II / 2) | 4KV |
| Kurrent klassifikat | 23A |
Klassifikazzjonijiet għal kull UL
| Approvazzjonijiet għal kull | UL 1059 |
| Vultaġġ Rated UL (Uża l-Grupp B) | 300V |
| Kurrenti Rated UL (Uża Grupp B) | 10A |
| Vultaġġ Rated UL (Uża l-Grupp D) | 300V |
| Kurrenti Rated UL (Użu Grupp D) | 10A |
Klassifikazzjonijiet għal kull CSA
| Approvazzjonijiet għal kull | CSA |
| Vultaġġ Rated CSA (Uża l-Grupp B) | 300V |
| CSA kurrenti nominali (Uża l-Grupp B) | 10A |
| Vultaġġ Rated CSA (Uża l-Grupp D) | 300V |
| CSA kurrenti nominali (Uża l-Grupp D) | 10A |
Dejta tal-konnessjoni
| Unitajiet tal-ikklampjar | 20 |
| Numru totali ta 'potenzjal | 20 |
| Numru ta 'tipi ta' konnessjoni | 1 |
| Numru ta 'livelli | 2 |
Konnessjoni 1
| Teknoloġija tal-Konnessjoni | Morsa tal-gaġġa® |
| Tip ta 'attwazzjoni | Għodda operattiva |
| Konduttur solidu | 0.08 ... 2.5 mm² / 28 ... 12 AWG |
| Multa - Konduttur mitluq | 0.08 ... 2.5 mm² / 28 ... 12 AWG |
| Multa - konduttur mitluq; bi ferrule iżolat | 0.25 ... 1.5 mm² |
| Multa - konduttur mitluq; bi ferrule mhux iżolat | 0.25 ... 2.5 mm² |
| NOTA (Conduttur Cross - sezzjoni) | 12 AWG: Thhn, Thwn |
| Tul tal-istrixxa | 5 ... 6 mm / 0.2 ... 0.24 pulzieri |
| Direzzjoni tal-konnessjoni tal-konduttur mal-PCB | 45 grad |
| Numru tal-arblu | 20 |
Dejta fiżika
| Spazjar tal-brilli | 5 mm / 0.197 pulzieri |
| Wisa ' | 51.1 mm / 2.012 pulzier |
| Għoli | 30.6 mm / 1.201 pulzieri |
| Għoli mill-wiċċ | 26.6 mm / 1.043 pulzieri |
| Fond | 21 mm / 0.827 pulzier |
| Tul tal-pin tal-istann | 4mm |
| Dimensjonijiet tal-pin tal-istann | 0.7 x 0.7 mm |
| Dijametru tat-toqba mtaqqba bit-tolleranza | 1.3 (+0.1)mm |
Kuntatt tal-PCB
| Kuntatt tal-PCB | Tht |
| Arranġament tal-brilli tal-istann | Fi ħdan il-blokka tat-terminal (fil-linja -) |
| Numru ta 'labar tal-istann għal kull potenzjal | 1 |
Dejta materjali
| Nota (dejta materjali) | Informazzjoni dwar l-ispeċifikazzjonijiet tal-materjal tista 'tinstab hawn |
| Kulur | griż |
| Grupp materjali | I |
| Materjal ta 'insulazzjoni (akkomodazzjoni ewlenija) | Polyamide (PA66) |
| Klassi ta 'fjammabbiltà għal kull ul94 | V0 |
| Materjal tar-rebbiegħa tal-ikklampjar | Chrome - Nickel Spring Steel (CRNI) |
| Materjal ta 'kuntatt | Ram elettrolitiku (eCu) |
| Ikkuntattja plating | Landa |
| Tagħbija tan-nar | 0,351MJ |
| Piż | 23,1g |
Rekwiżiti Ambjentali
| Limitu tal-firxa tat-temperatura | -60 ... +105 grad |
Dejta kummerċjali
| Grupp tal-Prodott | 4 (konnetturi taċ-ċirkwiti stampati) |
| PU (SPU) | 35 pcs |
| Tip ta 'Ippakkjar | Kaxxa |
| Pajjiż ta 'oriġini | Pl |
| Gtin | 4044918913614 |
| Numru tat-tariffa doganali | 85369010000 |
Klassifikazzjoni tal-Prodott
| ETIM 9.0 | EC002643 |
| ECCN | L-ebda klassifikazzjoni tal-Istati Uniti |
Konformità tal-Prodott Ambjentali
| Status ta 'konformità tar-ROHS | Konformi, l-ebda eżenzjoni |
It-tags Popolari: 736-110, Ċina 736-110 Manifatturi, Fornituri, Fabbrika
Ibgħat l-inkjesta
Tista 'Tħobb ukoll







