
CXA1304-0000-000C00B227G
LEDs bojod bojod 2700 K 80-CRI, XLAMP CXA1304-9V
Deskrizzjoni
Il-firxa LED XLAMP® CXA1304 tespandi l-familja ta 'Cree LED ta' matriċi b'ħafna fluss għoli fi pjattaforma iżgħar, faċli biex tużah. Bl-affidabbiltà tal-klassi tad-dawl LED XLAMP, il-wiċċ żgħir u uniformi ta 'CXA1304 jippermetti kemm applikazzjonijiet ta' dawl direzzjonali kif ukoll mhux direzzjonali inklużi retrofit tal-lampa u disinji ta 'luminaire. Disponibbli f'konsistenza ta 'kulur 2-stadji, 3 stadji u 4 stadji, u li fih sors ottiku ta' 6-mm, is-CXA1304 iġib livelli ġodda ta 'fluss u effikaċja għal dan il-fattur tal-forma. Il-Gwida tad-Disinn LED tal-Familja CX tipprovdi informazzjoni bażika dwar ir-rekwiżiti biex tuża l-LED CXA1304 b'suċċess fid-disinji Luminaire.
| Attribut tal-prodott | Valur tal-attribut |
|---|---|
| Manifattur: | Cree LED |
| Kategorija tal-Prodott: | LEDs bojod |
| Rohs: | Dettalji |
| Prodott: | LEDs bojod tal-kobor |
| Stil ta 'mmuntar: | SMD / SMT |
| Pakkett / Każ: | Cob - chip - fuq - bord |
| Kulur tal-illuminazzjoni: | Abjad sħun |
| Temperatura tal-mewġ / kulur: | 2700 K |
| Fluss luminuż / fluss radjanti: | 380 lm |
| Indiċi tal-għoti tal-kulur - cri: | 80 |
| Angolu tal-vista: | 115 grad |
| Jekk - Kurrent quddiem: | 400 mA |
| Vf - vultaġġ 'il quddiem: | 9 V |
| Klassifikazzjoni tal-Qawwa: | 3.6 W |
| Tul: | 13.35 mm |
| Wisa ': | 13.35 mm |
| Għoli: | 1.15 mm |
| Temperatura operattiva minima: | - 40 C |
| Temperatura operattiva massima: | + 85 C |
| Kulur tal-lenti: | Ikkulurit |
| Dimensjonijiet tal-lenti: | 6 mm |
| Forma tal-lenti: | Ċatt tond |
| Trasparenza tal-lenti: | Ċar |
| Serje: | CXA1304 |
| Ippakkjar: | Trej |
| Marka: | Cree LED |
| Daqs LED: | 13.35 mm x 13.35 mm x 1.55 mm |
| Tip ta 'Prodott: | LEDs bojod |
| Kwantità tal-pakkett tal-fabbrika: | 100 |
| Subkategorija: | LEDs |
| Tip: | LEDs ta 'Qawwa Għolja |
| Piż tal-Unità: | 0.026455 oz |
It-tags Popolari: CXA1304-0000-000C00B27G, iċ-Ċina CXA1304-0000-000C00B227G Manifatturi, Fornituri, Fabbrika
Ibgħat l-inkjesta
Tista 'Tħobb ukoll







