
CXA1512-0000-000N0UJ240G
LEDs bojod White 4000 K 90-CRI, XLAMP CXA1512-36V
Deskrizzjoni
Il-firxa LED XLAMP® CXA1512 tespandi l-familja ta 'Cree LED ta' matriċi b'ħafna fluss għoli fi pjattaforma iżgħar, faċli għall-użu. Bl-affidabbiltà tal-klassi tad-dawl LED XLAMP, il-wiċċ żgħir u uniformi ta 'CXA1512 jippermetti kemm applikazzjonijiet ta' dawl direzzjonali kif ukoll mhux direzzjonali inklużi retrofit tal-lampa u disinji ta 'luminaire. Disponibbli fil-konsistenza tal-kulur 2-stadji, fi 3 stadji u 4 stadji, u li fih sors ottiku ta '9-mm, is-CXA1512 iġib livelli ġodda ta' fluss u effikaċja għal dan il-fattur tal-forma. Il-Gwida tad-Disinn LED tal-Familja CX tipprovdi informazzjoni bażika dwar ir-rekwiżiti biex tuża l-LED CXA1512 b'suċċess fid-disinji ta 'Luminaire.
| Attribut tal-prodott | Valur tal-attribut |
|---|---|
| Manifattur: | Cree LED |
| Kategorija tal-Prodott: | LEDs bojod |
| Rohs: | Dettalji |
| Prodott: | LEDs bojod tal-kobor |
| Stil ta 'mmuntar: | SMD / SMT |
| Pakkett / Każ: | Cob - chip - fuq - bord |
| Kulur tal-illuminazzjoni: | Abjad newtrali |
| Temperatura tal-mewġ / kulur: | 4000 K |
| Fluss luminuż / fluss radjanti: | 1040 lm |
| Indiċi tal-għoti tal-kulur - cri: | 90 |
| Angolu tal-vista: | 115 grad |
| Tul: | 15.85 mm |
| Wisa ': | 15.85 mm |
| Għoli: | 1.7 mm |
| Kulur tal-lenti: | Isfar |
| Dimensjonijiet tal-lenti: | 8.9 mm |
| Forma tal-lenti: | Ċatt tond |
| Trasparenza tal-lenti: | Ċar |
| Serje: | CXA1512 |
| Ippakkjar: | Trej |
| Marka: | Cree LED |
| Tip ta 'Prodott: | LEDs bojod |
| Kwantità tal-pakkett tal-fabbrika: | 100 |
| Subkategorija: | LEDs |
| Tip: | LEDs ta 'Qawwa Għolja |
It-tags Popolari: CXA1512-0000-000N0UJ240G, Ċina CXA1512-0000-000N0UJ240G Manifatturi, Fornituri, Fabbrika
Ibgħat l-inkjesta
Tista 'Tħobb ukoll







