
CXA2520-0000-000N0UP440G
LEDs bojod bojod 4000 K 90-CRI, XLAMP CXA2520-36V
Deskrizzjoni
Il-firxa LED XLAMP® CXA2520 tespandi l-familja ta 'Cree LED ta' matriċi b'ħafna fluss għoli, li toffri prestazzjoni għolja fi pjattaforma faċli - sa - pjattaforma ta 'użu. Bl-affidabbiltà tal-klassi tad-dawl LED XLAMP, il-wiċċ uniformi ta 'CXA2520 jippermetti kemm applikazzjonijiet ta' dawl direzzjonali kif ukoll mhux direzzjonali u disinji ta 'luminaire. Disponibbli f'konsistenza ta 'kulur f'żewġ stadji, fi 3 stadji u b'erba' stadji, u li fih sors ottiku ta '19 -il mm, is-CXA2520 iġib livelli ġodda ta 'fluss u effikaċja għal dan il-fattur tal-forma. Il-Gwida tad-Disinn LED tal-Familja CX tipprovdi informazzjoni bażika dwar ir-rekwiżiti biex tuża l-LED CXA2520 b'suċċess fid-disinji Luminaire.
| Attribut tal-prodott | Valur tal-attribut |
|---|---|
| Manifattur: | Cree LED |
| Kategorija tal-Prodott: | LEDs bojod |
| Rohs: | Dettalji |
| Prodott: | LEDs bojod tal-kobor |
| Stil ta 'mmuntar: | SMD / SMT |
| Pakkett / Każ: | Cob - chip - fuq - bord |
| Kulur tal-illuminazzjoni: | Abjad newtrali |
| Temperatura tal-mewġ / kulur: | 4000 K |
| Fluss luminuż / fluss radjanti: | 1965 lm |
| Indiċi tal-għoti tal-kulur - cri: | 90 |
| Jekk - Kurrent quddiem: | 550 Ma |
| Vf - vultaġġ 'il quddiem: | 35 V |
| Klassifikazzjoni tal-Qawwa: | 19.3 W |
| Temperatura operattiva massima: | + 85 C |
| Kulur tal-lenti: | Ikkulurit |
| Dimensjonijiet tal-lenti: | 19 mm |
| Forma tal-lenti: | Ċatt tond |
| Trasparenza tal-lenti: | Ċar |
| Serje: | CXA2520 |
| Ippakkjar: | Trej |
| Marka: | Cree LED |
| Daqs LED: | 23.85 mm x 23.85 mm x 1.7 mm |
| Tip ta 'Prodott: | LEDs bojod |
| Kwantità tal-pakkett tal-fabbrika: | 100 |
| Subkategorija: | LEDs |
| Tip: | LEDs ta 'Qawwa Għolja |
It-tags Popolari: CXA2520-0000-000N0UP440G, Ċina CXA2520-0000-000N0N0UP440G Manifatturi, Fornituri, Fabbrika
Ibgħat l-inkjesta
Tista 'Tħobb ukoll







