
CXB1304-0000-000C0UB230G
LEDs bojod bojod 3000 K 90-CRI, XLAMP CXB1304-9V
Deskrizzjoni
Il-firxa LED XLAMP® CXB1304 hija l-iktar membru kompatt tat-tieni ġenerazzjoni tal-familja CXA li tagħti sa 30% effikaċja ogħla u sa 20% lumens ogħla mill-ewwel ġenerazzjoni fl-istess LES żgħar. L-ogħla prestazzjoni tat-tieni ġenerazzjoni CXA LED matriċi huma kompatibbli mal-ewwel ġenerazzjoni, li jipprovdu qatra - fl-aġġornament tal-prestazzjoni għad-disinji LED eżistenti CXA biex iqassru ċ-ċiklu tad-disinn tal-luminaire u jtejbu l-ħin għas-suq. Disponibbli f'2 stadji, bi 3 stadji u 5 stadji EasyWhite® Bins u bins ta 'kulur premium ta' 2 stadji u 3 stadji, l-LED CXB1304 jagħti produzzjoni għolja ta 'lumen u effikaċja għolja f'pakkett wieħed, faċli biex jintuża li jelimina l-ħtieġa ta' l-istann ta 'riflessjoni, jippermetti lill-manifatturi tad-dawl ta' riferiment biex jindirizzaw malajr applikazzjonijiet ta 'fatturi żgħar. Il-Gwida tad-Disinn LED tal-Familja CX tipprovdi informazzjoni bażika dwar ir-rekwiżiti biex tuża l-LED CXB1304 b'suċċess fid-disinji Luminaire.
| Attribut tal-prodott | Valur tal-attribut |
|---|---|
| Manifattur: | Cree LED |
| Kategorija tal-Prodott: | LEDs bojod |
| Rohs: | Dettalji |
| Prodott: | LEDs bojod tal-kobor |
| Stil ta 'mmuntar: | SMD / SMT |
| Pakkett / Każ: | Cob - chip - fuq - bord |
| Kulur tal-illuminazzjoni: | Abjad sħun |
| Temperatura tal-mewġ / kulur: | 3000 K |
| Fluss luminuż / fluss radjanti: | 380 lm |
| Indiċi tal-għoti tal-kulur - cri: | 90 |
| Angolu tal-vista: | 115 grad |
| Jekk - Kurrent quddiem: | 400 mA |
| Vf - vultaġġ 'il quddiem: | 9 V |
| Klassifikazzjoni tal-Qawwa: | 3.6 W |
| Tul: | 13.35 mm |
| Wisa ': | 13.35 mm |
| Għoli: | 1.7 mm |
| Temperatura operattiva minima: | - 40 C |
| Temperatura operattiva massima: | + 85 C |
| Kulur tal-lenti: | Ikkulurit |
| Dimensjonijiet tal-lenti: | 6 mm |
| Forma tal-lenti: | Ċatt tond |
| Trasparenza tal-lenti: | Ċar |
| Serje: | CXB1304 |
| Ippakkjar: | Trej |
| Marka: | Cree LED |
| Daqs LED: | 13.35 mm x 13.35 mm x 1.55 mm |
| Tip ta 'Prodott: | LEDs bojod |
| Kwantità tal-pakkett tal-fabbrika: | 100 |
| Subkategorija: | LEDs |
| Isem tal-marka: | Xlamp |
| Tip: | LEDs ta 'Qawwa Għolja |
| Piż tal-Unità: | 0.026455 oz |
It-tags Popolari: CXB1304-0000-000C0UB230G, Ċina CXB1304-0000-000C0UB230G Manifatturi, Fornituri, Fabbrika
Ibgħat l-inkjesta
Tista 'Tħobb ukoll







