
JK3030AWT-00-0000-000B0HL240E
LEDs bojod bojod 4000 k 80-cri, 3030 daqs, J Series
Deskrizzjoni
J Series® LEDs jestendu l-industrija ta 'Cree LED - Portafoll ewlieni ta' LEDs tal-Klassi tad-Dawl għal sett usa 'ta' applikazzjonijiet. L-LEDs standard tas-Serje 3030 J jikkombinaw effikaċja għolja u valur eċċellenti f'pakkett affidabbli. L-LEDs Standard tas-Serje 3030 J huma ottimizzati għal applikazzjonijiet fejn effikaċja għolja u dehra bla xkiel huma kritiċi, bħal troffers, pannelli u dwal taż-żona ta 'barra.
Karatteristiċi
• Daqs kompatibbli mill-industrija: 3.0 x 3.0 x 0.5 mm
• Konfigurazzjonijiet 3-V u 6-V
• Flux imqabbad f'25 grad, il-kromatiċità bunned f'85 grad
• 6500 K - 2200 K ANSI CCTS Disponibbli
• 70, 80 & 90 cri minmum disponibbli fuq 6500 K - 2700 K
• 80 cri minmum disponibbli fuq 2200 k
• rohs u jilħqu konformi
• Komponent rikonoxxut UL® (E495478)
| Attribut tal-prodott | Valur tal-attribut |
|---|---|
| Manifattur: | Cree LED |
| Kategorija tal-Prodott: | LEDs bojod |
| Restrizzjonijiet tat-tbaħħir: |
Mouser bħalissa ma jbiegħx dan il-prodott fir-reġjun tiegħek. |
| Rohs: | Dettalji |
| Prodott: | LEDs bojod |
| Stil ta 'mmuntar: | SMD / SMT |
| Pakkett / Każ: | 3030 |
| Kulur tal-illuminazzjoni: | Abjad newtrali |
| Temperatura tal-mewġ / kulur: | 4000 K |
| Fluss luminuż / fluss radjanti: | 135 lm |
| Indiċi tal-għoti tal-kulur - cri: | 80 |
| Angolu tal-vista: | 120 grad |
| Jekk - Kurrent quddiem: | 200 mA |
| Vf - vultaġġ 'il quddiem: | 6 V |
| Klassifikazzjoni tal-Qawwa: | 1 W |
| Tul: | 3 mm |
| Wisa ': | 3 mm |
| Għoli: | 0.5 mm |
| Temperatura operattiva minima: | - 40 C |
| Temperatura operattiva massima: | + 105 C |
| Kulur tal-lenti: | Isfar |
| Dimensjonijiet tal-lenti: | 2.6 mm |
| Forma tal-lenti: | Ċatt tond |
| Trasparenza tal-lenti: | Ċar |
| Serje: | J Serje 3030 |
| Ippakkjar: | Rukkell |
| Ippakkjar: | Aqta 'tejp |
| Ippakkjar: | Mousereel |
| Marka: | Cree LED |
| Sensittiv għall-umdità: | IVA |
| Tip ta 'Prodott: | LEDs bojod |
| Kwantità tal-pakkett tal-fabbrika: | 5000 |
| Subkategorija: | LEDs |
| Tip: | LEDs ta 'Qawwa Għolja |
| Piż tal-Unità: | 0.016491 oz |
It-tags Popolari: JK3030AWT-00-0000-000B0HL240E, Ċina JK3030AWT-00-0000-000B0HL240E Manifatturi, Fornituri, Fabbrika
Ibgħat l-inkjesta
Tista 'Tħobb ukoll







