
Xmldcl -00-0000-00 c3aaae7
LEDs Multi-Kuluri RGB, White 3000K LED
Deskrizzjoni
L-LEDs XLAMP® XM-L® Gen 2 huma LEDs RGBW b'ħafna kuluri li jwasslu l-kombinazzjoni ta 'output tal-lumen għoli u taħlit ta' kulur kbir f'5. 0} x 5. 0} pakkett mm. L-LEDs XLAMP XM-L Color Gen 2 għandhom l-iżgħar distanza possibbli bejn LED Die, li joħolqu sors ottiku żgħir għal kontroll ottiku eċċellenti u taħlit effiċjenti tal-kulur. Meta mqabbel mal-LED tal-ewwel ġenerazzjoni, Ġen 2 għandu kurrent massimu massimu ta '75% u titjib sinifikanti fil-ħruġ tad-dawl u l-effikaċja, li jippermetti kważi d-doppju tal-ħruġ massimu tad-dawl. Ġen 2 jinkludi wkoll verżjoni ġdida ta 'intensità għolja li tnaqqas aktar id-daqs tas-sors ottiku għal livelli saħansitra akbar ta' kontroll ottiku.
XLAMP XM-L Color Gen 2 LEDs huma ottimizzati għall-applikazzjonijiet tad-dawl RGBW ta 'prestazzjoni għolja, inklużi l-kulur li jinbidlu, l-istadju, l-arkitettoniku u d-divertiment.
| Attribut tal-prodott | Valur tal-attribut |
|---|---|
| Manifattur: | Cree LED |
| Kategorija tal-Prodott: | LEDs b'ħafna kuluri |
| Rohs: | Dettalji |
| Prodott: | LEDs RGBW |
| Stil ta 'mmuntar: | SMD \/ SMT |
| Pakkett \/ Każ: | 2020 (5050 metrika) |
| Kulur tal-illuminazzjoni: | RGB, abjad sħun |
| Temperatura tal-mewġ \/ kulur: | 625 nm, 527 nm, 457 nm, 3000 k |
| Fluss luminuż \/ fluss radjanti: | 80 lm, 155 lm, 23 lm, 130 lm |
| Angolu tal-vista: | 120 grad |
| Jekk - 'il quddiem kurrenti: | 350 Ma |
| VF - Vultaġġ 'il quddiem: | 2.1 V, 2.6 V, 2.9 V, 2.9 V |
| Klassifikazzjoni tal-Qawwa: | 21 W |
| Kulur tal-lenti: | Bla kulur |
| Dimensjonijiet tal-lenti: | 5 mm |
| Forma tal-lenti: | Koppla |
| Trasparenza tal-lenti: | Ċar |
| Marka: | Cree LED |
| Għoli: | 3 mm |
| Tul: | 3.5 mm |
| Temperatura operattiva massima: | + 150 C |
| Numru ta 'LEDs: | 4 LED |
| Ippakkjar: | Rukkell |
| Ippakkjar: | Aqta 'tejp |
| Ippakkjar: | Mousereel |
| Tip ta 'Prodott: | LEDs b'ħafna kuluri |
| Serje: | Xm-l kulur densità għolja |
| Kwantità tal-pakkett tal-fabbrika: | 1000 |
| Subkategorija: | LEDs |
| Tip: | LEDs ta 'Qawwa Għolja |
| Wisa ': | 3.5 mm |
It-tags Popolari: xmldcl -00-0000-00 c3aaae7, iċ-Ċina xmldcl -00-0000-00 manifatturi C3AAAE7, fornituri, fabbrika
Ibgħat l-inkjesta
Tista 'Tħobb ukoll







