
XPPAWT - H0-0000-000BU30E7
LEDs bojod bojod 3000 K 70-CRI, XLAMP XPPAWT
Deskrizzjoni
XLAMP® XP - P LEDs iwasslu livelli ta 'intensità u kontroll ottiku f'marka XP familjari. B'madwar 700 lm disponibbli fil-kurrent massimu minn LES żgħir ħafna, ix-XP - P jippermetti angoli ta 'raġġ aktar stretti u distanzi ferm itwal ta' tarmi minn kwalunkwe LED XLAMP preċedenti. XP - P LEDs huma mibnija biex idumu f'applikazzjonijiet estremi, b'limiti ta 'temperatura operattiva għolja u reżistenza eċċellenti tal-kubrit. XP - P LEDs huma ottimizzati għal applikazzjonijiet tad-dawl li jeħtieġu livelli estremi ta 'intensità, inklużi l-karozzi ta' wara l-bejgħ, portabbli professjonali, arkitettoniċi u ta 'divertiment.
| Attribut tal-prodott | Valur tal-attribut |
|---|---|
| Manifattur: | Cree LED |
| Kategorija tal-Prodott: | LEDs bojod |
| Rohs: | Dettalji |
| Prodott: | LEDs bojod |
| Stil ta 'mmuntar: | SMD / SMT |
| Pakkett / Każ: | SMD-2 |
| Kulur tal-illuminazzjoni: | Abjad sħun |
| Temperatura tal-mewġ / kulur: | 3000 K |
| Fluss luminuż / fluss radjanti: | 320 lm |
| Indiċi tal-għoti tal-kulur - cri: | 70 |
| Angolu tal-vista: | 115 grad |
| Jekk - Kurrent quddiem: | 1 A |
| Vf - vultaġġ 'il quddiem: | 3.58 V |
| Klassifikazzjoni tal-Qawwa: | 3.5 W |
| Tul: | 3.45 mm |
| Wisa ': | 3.45 mm |
| Għoli: | 0.75 mm |
| Temperatura operattiva massima: | + 85 C |
| Kulur tal-lenti: | Bla kulur |
| Dimensjonijiet tal-lenti: | 3.45 mm x 3.45 mm |
| Forma tal-lenti: | Kwadru |
| Trasparenza tal-lenti: | Ilma ċar |
| Serje: | XLAMP XP - P LED |
| Ippakkjar: | Rukkell |
| Ippakkjar: | Aqta 'tejp |
| Ippakkjar: | Mousereel |
| Marka: | Cree LED |
| Tip ta 'Prodott: | LEDs bojod |
| Kwantità tal-pakkett tal-fabbrika: | 1000 |
| Subkategorija: | LEDs |
| Tip: | LEDs ta 'enerġija baxxa |
It-tags Popolari: XPPAWT - H0 - 0000-000BU30E7, Ċina XPAWT-H0-0000-000BU30E7 Manifatturi, Fornituri, Fabbrika
Ibgħat l-inkjesta
Tista 'Tħobb ukoll







