
XTEAWT-00-0000-00000BJE4
LEDs bojod bojod 4500 K 70-CRI, XLAMP XTEAWT
Deskrizzjoni
Ottimizzat għal applikazzjonijiet direzzjonali, għoljin - lumen, minn ġewwa u barra għal portabbli u retrofits tal-fanal, ix-XLAMP® XT - E LED jagħti prestazzjoni għolja u affidabilità għolja fl-istandard tal-industrija XP / XT. L-LED XT - E joffri l-benefiċċji tal-pjattaforma XT / XP - pakkett kompatt u ppruvat 3.45 mm x 3.45 mm u stabbilit ekosistema - li jippermetti lill-manifatturi tad-dawl biex jissimplifikaw il-proċess tad-disinn u jqassru l-ħin għas-suq.
Ix-XT - E LED huwa disponibbli fil-Blu u l-Abjad Royal. Ix-XT - E White LED joffri għażla ta 'effikaċja għolja. F'dan id-dokument, it-terminu abjad jindika l-abjad XT - E LED mingħajr ma titqies l-effikaċja tiegħu. It-termini standard u effikaċja għolja jintużaw meta jkun meħtieġ biex tiddifferenzja l-eżekuzzjoni ta 'l-effikaċja għolja XT - E LED mill-XT - E LED mingħajr l-għażla ta' effikaċja għolja.
| Attribut tal-prodott | Valur tal-attribut |
|---|---|
| Manifattur: | Cree LED |
| Kategorija tal-Prodott: | LEDs bojod |
| Rohs: | Dettalji |
| Prodott: | LEDs bojod |
| Stil ta 'mmuntar: | SMD / SMT |
| Pakkett / Każ: | 1414 (3535 metrika) |
| Kulur tal-illuminazzjoni: | Abjad newtrali |
| Temperatura tal-mewġ / kulur: | 4500 K |
| Fluss luminuż / fluss radjanti: | 148 lm |
| Indiċi tal-għoti tal-kulur - cri: | 70 |
| Angolu tal-vista: | 115 grad |
| Jekk - Kurrent quddiem: | 350 Ma |
| Vf - vultaġġ 'il quddiem: | 2.85 V |
| Klassifikazzjoni tal-Qawwa: | 1 W |
| Tul: | 3.45 mm |
| Wisa ': | 3.45 mm |
| Għoli: | 2.36 mm |
| Temperatura operattiva massima: | + 150 C |
| Kulur tal-lenti: | Isfar |
| Dimensjonijiet tal-lenti: | 3.06 mm |
| Forma tal-lenti: | Koppla |
| Trasparenza tal-lenti: | Imxerred |
| Serje: | Xteawt |
| Ippakkjar: | Rukkell |
| Ippakkjar: | Aqta 'tejp |
| Ippakkjar: | Mousereel |
| Marka: | Cree LED |
| Tip ta 'Prodott: | LEDs bojod |
| Kwantità tal-pakkett tal-fabbrika: | 1000 |
| Subkategorija: | LEDs |
| Isem tal-marka: | Xlamp |
| Tip: | LEDs ta 'Qawwa Għolja |
It-tags Popolari: XTEAWT-00-0000-00000BJE4, Ċina XTEAWT-00-0000-00000BJE4 Manifatturi, Fornituri, Fabbrika
Ibgħat l-inkjesta
Tista 'Tħobb ukoll







