
Deskrizzjoni
Luxeon 3014 għandu daqs tal-pakkett kompatt ta '3.0mm x 1.4mm x 0.70mm - ideali biex tinkiseb produzzjoni tad-dawl uniformi fejn l-ispazju huwa limitat, bħal applikazzjonijiet lineari, dawl tat-tubi, u sinjali. Luxeon 3014 huwa sħun - kulur immirat għal temperatura tal-ġonta ta '65 grad, li jiżgura l-konsistenza tal-kulur u jissodisfa l-istandards ANSI f'kundizzjonijiet operattivi.
| Attribut tal-prodott | Valur tal-attribut |
|---|---|
| Manifattur: | Lumileds |
| Kategorija tal-Prodott: | LEDs bojod |
| Rohs: | Dettalji |
| Prodott: | LEDs bojod |
| Stil ta 'mmuntar: | SMD / SMT |
| Pakkett / Każ: | 3014 |
| Kulur tal-illuminazzjoni: | Kessaħ abjad |
| Temperatura tal-mewġ / kulur: | 5700 K |
| Fluss luminuż / fluss radjanti: | 28 lm |
| Indiċi tal-għoti tal-kulur - cri: | 80 |
| Angolu tal-vista: | 116 deg |
| Jekk - Kurrent quddiem: | 60 mA |
| Vf - vultaġġ 'il quddiem: | 3.1 V |
| Klassifikazzjoni tal-Qawwa: | 180 MW |
| Tul: | 3 mm |
| Wisa ': | 1.4 mm |
| Għoli: | 0.75 mm |
| Temperatura operattiva minima: | - 40 C |
| Temperatura operattiva massima: | + 105 C |
| Kulur tal-lenti: | Ikkulurit |
| Dimensjonijiet tal-lenti: | 2.5 mm x 1.15 mm |
| Forma tal-lenti: | Rettangolari |
| Trasparenza tal-lenti: | Imxerred |
| Serje: | Luxeon 3014 |
| Ippakkjar: | Rukkell |
| Ippakkjar: | Aqta 'tejp |
| Marka: | Lumileds |
| Sensittiv għall-umdità: | IVA |
| Tip ta 'Prodott: | LEDs bojod |
| Kwantità tal-pakkett tal-fabbrika: | 3000 |
| Subkategorija: | LEDs |
| Isem tal-marka: | Luxeon |
| Tip: | LEDs ta 'Qawwa Għolja |
| Piż tal-Unità: | 0.008122 oz |
It-tags Popolari: L130-5780HE1400001, Ċina L130-5780HE1400001 Manifatturi, Fornituri, Fabbrika
Par ta ' l-:L130-5090001400001
Li jmiss:L150-5080500600000
Ibgħat l-inkjesta
Tista 'Tħobb ukoll







