
Deskrizzjoni
Luxeon Sunplus 5050 huwa LEDs b’saħħithom b’qawwa għolja bl-użu ta ’pakkett ta’ impunjazzjoni tal-wiċċ tal-industrija tal-istandard 5050 b’wiċċ żgħir li jarmi dawl (LES). Luxeon SunPlus 5050 jagħti l-aqwa - rated μmol / j u ppf (μmol / s) prestazzjoni u ħajja twila b'CCTs li jvarjaw minn 2200K sa 6500K u CRIS ta '70, 80, 80, u 90. Joffri li l-LEDs huma fil-mira tal-kulur hot
| Attribut tal-prodott | Valur tal-attribut |
|---|---|
| Manifattur: | Lumileds |
| Kategorija tal-Prodott: | LEDs bojod |
| Rohs: | Dettalji |
| Prodott: | LEDs tal-Ortikultura |
| Stil ta 'mmuntar: | SMD / SMT |
| Pakkett / Każ: | 2020 (5050 metrika) |
| Kulur tal-illuminazzjoni: | Abjad newtrali |
| Temperatura tal-mewġ / kulur: | 4000 K |
| Fluss luminuż / fluss radjanti: | 630 lm |
| Indiċi tal-għoti tal-kulur - cri: | 80 |
| Angolu tal-vista: | 116 deg |
| Jekk - Kurrent quddiem: | 640 Ma |
| Vf - vultaġġ 'il quddiem: | 6 V |
| Klassifikazzjoni tal-Qawwa: | 3.8 W |
| Tul: | 5 mm |
| Wisa ': | 5 mm |
| Għoli: | 0.7 mm |
| Temperatura operattiva minima: | - 40 C |
| Temperatura operattiva massima: | + 105 C |
| Kulur tal-lenti: | Ikkulurit |
| Dimensjonijiet tal-lenti: | 4.56 mm |
| Forma tal-lenti: | Ċatt tond |
| Trasparenza tal-lenti: | Imxerred |
| Serje: | Luxeon Sunplus 5050 |
| Ippakkjar: | Rukkell |
| Ippakkjar: | Aqta 'tejp |
| Marka: | Lumileds |
| Sensittiv għall-umdità: | IVA |
| Tip ta 'Prodott: | LEDs bojod |
| Kwantità tal-pakkett tal-fabbrika: | 1000 |
| Subkategorija: | LEDs |
| Isem tal-marka: | Luxeon |
| Tip: | LEDs ta 'Qawwa Għolja |
| Piż tal-Unità: | 0.004581 oz |
It-tags Popolari: L150-4080500600000, Ċina L150-4080500600000 Manifatturi, Fornituri, Fabbrika
Par ta ' l-:L130-2780HE1400001
Li jmiss:L1HX-4090200000000
Ibgħat l-inkjesta
Tista 'Tħobb ukoll







