
L2C2-57701203E0900
White LEDs White 5700 K 70- CRI, Luxeon Cob Core
Deskrizzjoni
It-tieni ġenerazzjoni ta 'luxeon cob tirrappreżenta avvanz ġdid fl-effikaċja għal matriċi. Għandha 10% effiċjenza ogħla u 10% ogħla tal-lumen fl-istess kurrenti ta 'sewqan bħal Luxeon COB eżistenti. Minħabba l-wiċċ żgħir tiegħu li jarmi d-dawl (LES) u r-reżistenza termali ewlenija fl-industrija, Luxeon Cob huwa faċli biex taħdem magħhom, li jippermetti disinji ta 'luminaire simplifikati u inqas għaljin. Luxeon Cobs huma ttestjati bis-sħana b'kundizzjonijiet ta 'operat fid-dinja reali ta '85 grad - li jfisser ittestjar addizzjonali jista' jiġi mminimizzat. LEDs Luxeon COB huma disponibbli f '3- Step Macadam Ellipse, li jiżgura prestazzjoni ottika uniformi f'firxa wiesgħa ta' applikazzjonijiet.
| Attribut tal-prodott | Valur tal-attribut |
|---|---|
| Manifattur: | Lumileds |
| Kategorija tal-Prodott: | LEDs bojod |
| Restrizzjonijiet tat-tbaħħir: |
Mouser bħalissa ma jbiegħx dan il-prodott fir-reġjun tiegħek. |
| Rohs: | Dettalji |
| Prodott: | LEDs bojod tal-kobor |
| Stil ta 'mmuntar: | SMD \/ SMT |
| Pakkett \/ Każ: | Smd -2 |
| Kulur tal-illuminazzjoni: | Kessaħ abjad |
| Temperatura tal-mewġ \/ kulur: | 5700 K |
| Fluss luminuż \/ fluss radjanti: | 1526 lm |
| Indiċi tal-għoti tal-kulur - CRI: | 70 |
| Angolu tal-vista: | 115 grad |
| Jekk - 'il quddiem kurrenti: | 300 mA |
| VF - Vultaġġ 'il quddiem: | 34.5 V |
| Tul: | 19 mm |
| Wisa ': | 16 mm |
| Għoli: | 1.05 mm |
| Temperatura operattiva minima: | - 40 C |
| Temperatura operattiva massima: | + 105 C |
| Kulur tal-lenti: | Ikkulurit |
| Forma tal-lenti: | Ċatt tond |
| Serje: | Luxeon Cob Core |
| Ippakkjar: | Tubu |
| Marka: | Lumileds |
| Tip ta 'Prodott: | LEDs bojod |
| Kwantità tal-pakkett tal-fabbrika: | 100 |
| Subkategorija: | LEDs |
| Isem tal-marka: | Luxeon Cob |
| Tip: | LEDs ta 'Qawwa Għolja |
| Piż tal-Unità: | 0. 050459 oz |
It-tags Popolari: L2c 2-57701203 E0900, iċ-Ċina L2C 2-57701203 E0900 Manifatturi, Fornituri, Fabbrika
Ibgħat l-inkjesta
Tista 'Tħobb ukoll







