
L2C5-SPP11208E1500
LEDs ta 'Kulur Uniku LEDs li Jarmi Vjola LUXEON SunPlus CoB
Deskrizzjoni
L-LEDs LUXEON SunPlus CoB Line huma mibnijin apposta- biex jippermettu d-disinn tas-sistema faċli għall-applikazzjonijiet tal-Ortikultura. LUXEON SunPlus CoB Line toffri l-uniċi CoBs disponibbli llum li huma binned u ttestjati bbażati fuq Photosynthetic Photon Flux (PPF). LUXEON SunPlus CoB Line tinkludi tliet daqsijiet differenti: 1208 b'LES ta '15mm, 1211 b'LES ta' 19mm, u 1825 b'LES ta '32mm.
| Attribut tal-Prodott | Valur tal-Attribut |
|---|---|
| Manifattur: | Lumileds |
| Kategorija tal-Prodott: | LEDs Kulur Uniku |
| RoHS: | Dettalji |
| Prodott: | LEDs tal-ortikultura |
| Stil tal-Immuntar: | SMD/SMT |
| Pakkett/Każ: | COB-Ċippa-abbord- |
| Kulur tal-Illuminazzjoni: | Vjola |
| Jekk - Kurrent 'il quddiem: | 900 mA |
| Vf - Vultaġġ 'il quddiem: | 34.8 V |
| Kulur tal-lenti: | Ikkulurit |
| Dimensjonijiet tal-lenti: | 17.5 mm |
| Forma tal-lenti: | Round Flat |
| Trasparenza tal-Lenti: | Ċara |
| Serje: | SunPlus CoB |
| Ippakkjar: | Tubu |
| Ditta: | Lumileds |
| Għoli: | 1.5 mm |
| Tul: | 24 mm |
| Temperatura Operattiva Massima: | + 105 C |
| Temperatura Operattiva Minima: | - 40 C |
| Tip ta' Prodott: | LEDs Kulur Uniku |
| Kwantità tal-Pakkett tal-Fabbrika: | 100 |
| Sottokategorija: | LEDs |
| Isem kummerċjali: | LUSSEON |
| Tip: | LEDs ta 'Qawwa Għolja |
| Angolu tal-vista: | 115 grad |
| Wisa': | 20 mm |
| Piż tal-Unità: | 14,128 g |
It-tags Popolari: l2c5-spp11208e1500, iċ-Ċina l2c5-spp11208e1500 manifatturi, fornituri, fabbrika
Par ta ' l-:L2C4-3090-M03E0900
Li jmiss:L1C1-DRD1000000000
Ibgħat l-inkjesta
Tista 'Tħobb ukoll







