
CXM-7-30-90-36-AA00-F2-3
LEDs bojod bojod 3000 K 90-CRI, serje CXM-7
Deskrizzjoni
Karatteristiċi:
• produzzjoni għolja tal-lumen u effikaċja tipiċi
• Aktar minn 720 lm, 125 lpw @ 3000k, 25ºC
• Aktar minn 780 lm, 137 lpw @ 5000k, 25ºC
• Firxa CCT kompluta 2700K, 3000K, 3500K, 4000K, 5000K u 6500K
• 80 jew 90 cri min. sa 95 min. bl-abjad sħun
• 3 preċiżjoni tal-irbit tal-kulur SDCM
• Uniformità ta 'emissjoni ottika eċċellenti u kulur fuq il-konsistenza tal-angolu
• Stabbiltà eċċezzjonali tal-kulur fit-tul
• Konduttività termali superjuri għat-tixrid tas-sħana uniformi
• favur l-ambjent: rohs u jilħqu konformi
| Attribut tal-prodott | Valur tal-attribut |
|---|---|
| Manifattur: | Apparat Luminus |
| Kategorija tal-Prodott: | LEDs bojod |
| Rohs: | Dettalji |
| Prodott: | LEDs bojod |
| Stil ta 'mmuntar: | SMD / SMT |
| Pakkett / Każ: | Cob - chip - fuq - bord |
| Kulur tal-illuminazzjoni: | Abjad sħun |
| Temperatura tal-mewġ / kulur: | 3000 K |
| Fluss luminuż / fluss radjanti: | 550 lm |
| Indiċi tal-għoti tal-kulur - cri: | 90 |
| Angolu tal-vista: | 120 grad |
| Jekk - Kurrent quddiem: | 160 Ma |
| Vf - vultaġġ 'il quddiem: | 36 V |
| Klassifikazzjoni tal-Qawwa: | 5.8 W |
| Tul: | 13 mm |
| Wisa ': | 13 mm |
| Għoli: | 1.37 mm |
| Temperatura operattiva massima: | + 105 C |
| Kulur tal-lenti: | Ikkulurit |
| Dimensjonijiet tal-lenti: | 7.5 mm |
| Forma tal-lenti: | Ċatt tond |
| Serje: | Xnova |
| Ippakkjar: | Trej |
| Marka: | Apparat Luminus |
| Daqs LED: | 13 mm x 13 mm 1.37 mm |
| Tip ta 'Prodott: | LEDs bojod |
| Kwantità tal-pakkett tal-fabbrika: | 400 |
| Subkategorija: | LEDs |
| Tip: | Mid - LEDs tal-qawwa |
| Piż tal-Unità: | 0.213004 oz |
It-tags Popolari: CXM-7-30-90-36-AA00-F2-3, China CXM-7-30-90-36-AA00-F2-3 Manifatturi, Fornituri, Fabbrika
Par ta ' l-:CXM-7-27-90-36-AA00-F2-3
Li jmiss:SST - 20-W27H-A120-H5271
Ibgħat l-inkjesta
Tista 'Tħobb ukoll







