
Deskrizzjoni
Karatteristiċi
• 1.0 mm2 LED Emitting Area
• Ikkumplimenta għal SFT-10 KONVERTATI GREEN (CG), POMP BLU (BP) u BLU (B) Għall-aħjar luminożità tal-projezzjoni u firxa tal-kulur
• issuq kurrent sa 4 a
• Pakkett SMT 3535 Standard
• Reżistenza termali baxxa rth_junction għall-każ=3.0 grad / w
• Tul tal-mewġa dominanti: Amber Aħmar 613NM
• Emissjoni tal-wiċċ ċatt għal effiċjenza għolja tal-ġbir
| Attribut tal-prodott | Valur tal-attribut |
|---|---|
| Manifattur: | Apparat Luminus |
| Kategorija tal-Prodott: | LEDs b'kulur wieħed |
| Rohs: | Dettalji |
| Prodott: | LEDs ħomor |
| Stil ta 'mmuntar: | SMD / SMT |
| Pakkett / Każ: | 1414 (3535 metrika) |
| Temperatura tal-mewġ / kulur: | 613 nm |
| Kulur tal-illuminazzjoni: | Aħmar - Amber |
| Fluss luminuż / fluss radjanti: | 120 lm |
| Jekk - Kurrent quddiem: | 700 Ma |
| Vf - vultaġġ 'il quddiem: | 2.5 V |
| Kulur tal-lenti: | Bla kulur |
| Forma tal-lenti: | Ċatt tond |
| Trasparenza tal-lenti: | Ċar |
| Ippakkjar: | Rukkell |
| Ippakkjar: | Aqta 'tejp |
| Ippakkjar: | Mousereel |
| Marka: | Apparat Luminus |
| Għoli: | 0.7 mm |
| Tul: | 3.5 mm |
| Sensittiv għall-umdità: | IVA |
| Tip ta 'Prodott: | LED - qawwa għolja |
| Kwantità tal-pakkett tal-fabbrika: | 500 |
| Subkategorija: | LEDs |
| Tip: | LEDs b'kulur wieħed |
| Wisa ': | 3.5 mm |
It-tags Popolari: Sft - 10 - RA-F35-MPA, iċ-Ċina SFT-10-RA-F35-MPA Manifatturi, Fornituri, Fabbrika
Par ta ' l-:Sft - 10-b-f35-epc
Li jmiss:SST - 20-WCS-A120-L3651
Ibgħat l-inkjesta
Tista 'Tħobb ukoll







