
SST - 10-DR-B90-J660
LEDs b'kulur wieħed LED DEEP LED 660 NM, SST-10 Series
Deskrizzjoni
Apparat Luminus SST - 10 LEDs tal-Ortikultura huma sorsi tad-dawl kompatti u qawwija b'ħajt eċċellenti - effiċjenzi tal-plagg flimkien mar-reżistenza termali li twassal għall-industrija. L-apparati luminużi SST-10 LEDs huma adattati għal applikazzjonijiet ta 'dawl tal-ortikultura eżiġenti. L-LEDs huma wkoll ideali għal applikazzjonijiet tipiċi tad-dawl tal-aċċent u tal-effett, xjenzi tal-ħajja / mediċi, viżjoni tal-magna, u sistemi ta 'sorveljanza / CCTV.
| Attribut tal-prodott | Valur tal-attribut |
|---|---|
| Manifattur: | Apparat Luminus |
| Kategorija tal-Prodott: | LEDs b'kulur wieħed |
| Rohs: | Dettalji |
| Prodott: | LEDs ħomor |
| Stil ta 'mmuntar: | SMD / SMT |
| Pakkett / Każ: | 1414 (3535 metrika) |
| Temperatura tal-mewġ / kulur: | 660 nm |
| Kulur tal-illuminazzjoni: | Aħmar fond |
| Fluss luminuż / fluss radjanti: | 350 MW |
| Jekk - Kurrent quddiem: | 350 Ma |
| Vf - vultaġġ 'il quddiem: | 2.1 V |
| Klassifikazzjoni tal-Qawwa: | 4 W |
| Kulur tal-lenti: | Bla kulur |
| Dimensjonijiet tal-lenti: | 2.6 mm |
| Forma tal-lenti: | Koppla |
| Trasparenza tal-lenti: | Ċar |
| Ippakkjar: | Rukkell |
| Ippakkjar: | Aqta 'tejp |
| Marka: | Apparat Luminus |
| Għoli: | 2.33 mm |
| Tul: | 3.45 mm |
| Temperatura operattiva massima: | + 115 C |
| Sensittiv għall-umdità: | IVA |
| Tip ta 'Prodott: | LEDs b'kulur wieħed |
| Kwantità tal-pakkett tal-fabbrika: | 500 |
| Subkategorija: | LEDs |
| Tip: | LEDs b'kulur wieħed |
| Angolu tal-vista: | 90 grad |
| Wisa ': | 3.45 mm |
| Piż tal-Unità: | 0.011445 oz |
It-tags Popolari: SST - 10 - DR-B90-J660, Ċina SST-10-DR-B90-J660 Manifatturi, Fornituri, Fabbrika
Par ta ' l-:SST - 40-WCS-F50-N4652
Li jmiss:SST - 40-WDS-F50-N3501
Ibgħat l-inkjesta
Tista 'Tħobb ukoll







