
Deskrizzjoni
OSLON® SSL 150 GA CSHPM1.23 ĠODDA, LED OSLON SSL LED BIL-FAMILJA SSLON BIR-ROBUSTNESSI SUPERJURI MAGĦRUF, AFFILABILITÀ GĦOLJA, L-ĦAJJA FIL-ĦAJJA, REŻISTENZA TERMALI BAXXA. Jindirizzaw perfettament applikazzjonijiet li jitolbu effiċjenza għolja u rekwiżit twil tul il-ħajja.
Applikazzjonijiet
- Agrikoltura u Ortikultura
- Divertiment
- Dawl ta 'ġewwa
- Dawl ta 'barra u industrijali
Karatteristiċi
- pakkett: pakkett taċ-ċeramika SMT b'lenti tas-silikon
- tip. Radjazzjoni: 150 grad
- esd: 8 kV acc. Lil ANSI / ESDA / JEDEC JS-001 (HBM, Klassi 3B)
- fluss luminuż: tip . 116 lm
- effikaċja luminuża: tip . 157 lm / w
| Attribut tal-prodott | Valur tal-attribut |
|---|---|
| Manifattur: | AMS Osram |
| Kategorija tal-Prodott: | LEDs b'kulur wieħed |
| Prodott: | LEDs Amber |
| Stil ta 'mmuntar: | SMD / SMT |
| Pakkett / Każ: | SMD-2 |
| Temperatura tal-mewġ / kulur: | 617 nm |
| Kulur tal-illuminazzjoni: | Ambra |
| Fluss luminuż / fluss radjanti: | 100 lm |
| Jekk - Kurrent quddiem: | 350 Ma |
| Vf - vultaġġ 'il quddiem: | 2.1 V |
| Klassifikazzjoni tal-Qawwa: | 740 MW |
| Kulur tal-lenti: | Bla kulur |
| Dimensjonijiet tal-lenti: | 2.14 mm |
| Forma tal-lenti: | Koppla |
| Trasparenza tal-lenti: | Ċar |
| Marka: | AMS Osram |
| Għoli: | 1.51 mm |
| Tul: | 3 mm |
| Intensità luminuża: | 20.6 CD |
| Temperatura operattiva massima: | + 125 C |
| Temperatura operattiva minima: | - 40 C |
| Tip ta 'Prodott: | LEDs b'kulur wieħed |
| Subkategorija: | LEDs |
| Tip: | LEDs b'kulur wieħed |
| Angolu tal-vista: | 150 grad |
| Wisa ': | 3 mm |
It-tags Popolari: Ga CSHPM1.23 - lplr - W3, iċ-Ċina GA CSHPM1.23-LPLR-W3 Manifatturi, Fornituri, Fabbrika
Ibgħat l-inkjesta
Tista 'Tħobb ukoll







