
Deskrizzjoni
GA PSLM31.23 DURIS® S 5 Il-kumpatt, nofs - Power Duris® S 5 LED bil-pakkett standard 3030 tal-industrija li jiġi b'effikaċja għolja, kwalità tal-kulur u ħajja twila. Għażla ideali għal applikazzjonijiet ta 'dawl ġenerali fuq ġewwa.
Applikazzjonijiet
- Arkitettura
- arkitettura / dawl tal-ġnien (LED & Laser)
- illuminazzjoni medika
- Dawl tal-burdata
- Terapija tar-ritratti
Karatteristiċi:
Pakkett -: pakkett SMT abjad, reżina ċara bla kulur
- tip. Radjazzjoni: 120 grad (emittent Lambertian)
- Manutenzjoni tal-Lumen: Ittestjar ta 'Acording għal ANSI / IES LM-80-15
- esd: 2 kV acc. Lil ANSI / ESDA / JEDEC JS-001 (HBM, Klassi 2)
- fluss luminuż: tip . 22.3 lm
- effikaċja luminuża: tip . 106 lm / w
| Attribut tal-prodott | Valur tal-attribut |
|---|---|
| Manifattur: | AMS Osram |
| Kategorija tal-Prodott: | LEDs b'kulur wieħed |
| Rohs: | |
| Prodott: | LEDs Amber |
| Temperatura tal-mewġ / kulur: | 617 nm |
| Kulur tal-illuminazzjoni: | Ambra |
| Fluss luminuż / fluss radjanti: | 22.6 lm |
| Jekk - Kurrent quddiem: | 100 mA |
| Vf - vultaġġ 'il quddiem: | 2.11 V |
| Klassifikazzjoni tal-Qawwa: | 210 MW |
| Serje: | GA PSLM31.23 |
| Ippakkjar: | Rukkell |
| Ippakkjar: | Aqta 'tejp |
| Ippakkjar: | Mousereel |
| Marka: | AMS Osram |
| Għoli: | 0.6 mm |
| Tul: | 3 mm |
| Intensità luminuża: | 7.34 CD |
| Temperatura operattiva massima: | + 100 C |
| Temperatura operattiva minima: | - 40 C |
| Sensittiv għall-umdità: | IVA |
| Tip ta 'Prodott: | LEDs b'kulur wieħed |
| 4500 | |
| Subkategorija: | LEDs |
| Isem tal-marka: | Duris |
| Tip: | LEDs b'kulur wieħed |
| Angolu tal-vista: | 120 grad |
| Wisa ': | 3 mm |
| Parti # aliases: | Q65112A6292 |
It-tags Popolari: GA PSLM31.23-GQGS-23-1, Manifatturi taċ-Ċina GA PSLM31.23-GQGS-23-1, Fornituri, Fabbrika
Ibgħat l-inkjesta
Tista 'Tħobb ukoll







