
Deskrizzjoni
OSCONIQ® P 2226 GD DASPA2.14 Għoli - Effikaċja MID - LED LED b'ħajjithom twal ukoll f'kurrenti għoljin u temperaturi ta 'ġonta għolja.
Applikazzjonijiet
- arkitettura - arkitettura / dawl tal-ġnien (LED & Laser)
- dawl tal-ortikultura
- illuminazzjoni medika
- Terapija tar-ritratti
Karatteristiċi
Pakkett -: Pakkett SMT
- tip. Radjazzjoni: 120 grad
- esd: 8 kV acc. Lil ANSI / ESDA / JEDEC JS-001 (HBM, Klassi 3B)
- fluss radjanti: tip . 188 mw
- effiċjenza radjanti: tip . 65%
| Attribut tal-prodott | Valur tal-attribut |
|---|---|
| Manifattur: | AMS Osram |
| Kategorija tal-Prodott: | LEDs b'kulur wieħed |
| Rohs: | |
| Prodott: | LEDs blu |
| Stil ta 'mmuntar: | SMD / SMT |
| Pakkett / Każ: | SMD-2 |
| Temperatura tal-mewġ / kulur: | 450 nm |
| Kulur tal-illuminazzjoni: | Blu |
| Fluss luminuż / fluss radjanti: | 5.5 lm |
| Jekk - Kurrent quddiem: | 100 mA |
| Vf - vultaġġ 'il quddiem: | 2.9 V |
| Klassifikazzjoni tal-Qawwa: | 290 MW |
| Kulur tal-lenti: | Bla kulur |
| Forma tal-lenti: | Koppla |
| Trasparenza tal-lenti: | Ċar |
| Serje: | GD DASPA2.14 |
| Ippakkjar: | Rukkell |
| Ippakkjar: | Aqta 'tejp |
| Ippakkjar: | Mousereel |
| Marka: | AMS Osram |
| Għoli: | 1.25 mm |
| Tul: | 2.6 mm |
| Intensità luminuża: | 1.88 CD |
| Temperatura operattiva massima: | + 120 C |
| Temperatura operattiva minima: | - 40 C |
| Sensittiv għall-umdità: | IVA |
| Tip ta 'Prodott: | LEDs b'kulur wieħed |
| 1200 | |
| Subkategorija: | LEDs |
| Isem tal-marka: | Osconiq |
| Tip: | LEDs b'kulur wieħed |
| Angolu tal-vista: | 110 grad |
| Wisa ': | 2.2 mm |
| Parti # aliases: | Q65112A3441 |
| Piż tal-Unità: | 0.000459 oz |
It-tags Popolari: GD DASPA2.14-ROSK-24-LM, CHINA GD DASPA2.14-ROSK-24-LM Manifatturi, Fornituri, Fabbrika
Par ta ' l-:GD JTLPS1.14-MFN8-25-1
Li jmiss:GD CSSRM3.14-AJAM-24-1
Ibgħat l-inkjesta
Tista 'Tħobb ukoll







