
Deskrizzjoni
DURIS® E 2835 GF JTLPS1.24 IL-FAMILJA TAL-KULUR DURIS® E 2835 Ipprovdi l-għoti tal-kulur eċċellenti u l-effikaċja suprema fl-industrija tal-kosteffikaċi LED standard. Duris® E 2835 qatt ma jonqos milli jimpressjona bil-prestazzjoni tiegħu fuq il-livell tas-sistema.
Applikazzjonijiet
- Agrikoltura u Ortikultura
- divertiment
- Dawl ta 'ġewwa
Karatteristiċi
- Pakkett: Pakkett SMT abjad, reżina tas-silikon ċara bla kulur
- tip. Radjazzjoni: 120 grad (emittent Lambertian)
- esd: 2 kV acc. Lil ANSI / ESDA / JEDEC JS-001 (HBM, Klassi 2)
- fluss radjanti: tip . 103 mw
- effiċjenza radjanti: tip . 36%
- Flux tal-foton fotosintetiku: tip . 0.08 μmol / s
| Attribut tal-prodott | Valur tal-attribut |
|---|---|
| Manifattur: | AMS Osram |
| Kategorija tal-Prodott: | LEDs b'kulur wieħed |
| Rohs: | |
| Prodott: | LEDs ħomor |
| Stil ta 'mmuntar: | SMD / SMT |
| Temperatura tal-mewġ / kulur: | 727 nm |
| Kulur tal-illuminazzjoni: | Aħmar |
| Fluss luminuż / fluss radjanti: | 0.277 lm |
| Jekk - Kurrent quddiem: | 150 Ma |
| Vf - vultaġġ 'il quddiem: | 1.9 V |
| Klassifikazzjoni tal-Qawwa: | 290 MW |
| Kulur tal-lenti: | Abjad |
| Dimensjonijiet tal-lenti: | 3.3 mm x 2.8 mm |
| Forma tal-lenti: | Rettangolari bil-ġenb |
| Trasparenza tal-lenti: | Imxerred |
| Serje: | GF JTLPS1.24 |
| Ippakkjar: | Rukkell |
| Ippakkjar: | Aqta 'tejp |
| Ippakkjar: | Mousereel |
| Marka: | AMS Osram |
| Għoli: | 0.7 mm |
| Tul: | 3.5 mm |
| Intensità luminuża: | 90 MCD |
| Temperatura operattiva massima: | + 100 C |
| Temperatura operattiva minima: | - 40 C |
| Sensittiv għall-umdità: | IVA |
| Tip ta 'Prodott: | LEDs b'kulur wieħed |
| 10000 | |
| Subkategorija: | LEDs |
| Isem tal-marka: | Duris |
| Tip: | LEDs b'kulur wieħed |
| Angolu tal-vista: | 120 grad |
| Wisa ': | 2.8 mm |
| Parti # aliases: | Q65113A1050 |
It-tags Popolari: GF JTLPS1.24-KXK5-1-1, CHINA GF JTLPS1.24-KXK5-1-1 Manifatturi, Fornituri, Fabbrika
Ibgħat l-inkjesta
Tista 'Tħobb ukoll







