
GF Pusra3.25-T2T4-1-1
LEDs tal-kulur wieħed Osconiq P 3737 Gen 2 - High - Effiċjenza tal-Ortikultura LED
Deskrizzjoni
OSCONIQ ™ P 3737 (2W) GF PUSRA3.25 ġdid fjamant, imtejjeb għoli - Power LED bl-aħħar teknoloġija taċ-ċippa tal-AMS Osram tagħna u ġenerazzjoni ġdida ta 'lenti ottimizzata, li twassal prestazzjoni ewlenija fl-industrija, robustezza superjuri u ħajja twila. B'ħomor b'effiċjenza għolja disponibbli fi tliet tulijiet ta 'mewġ, il-familja toffri ħames kuluri għall-faċilità tad-disinn u flessibilità għolja għall-bżonnijiet kollha tal-ispettru tal-ortikultura tiegħek.
Applikazzjonijiet
- Agrikoltura u Ortikultura
- Divertiment
- Dawl ta 'ġewwa
- Dawl ta 'barra u industrijali
Karatteristiċi
- Pakkett: Pakkett Epoxy SMD b'Lens tas-Silikonju
- esd: 8 kV acc. Lil ANSI / ESDA / JEDEC JS-001 (HBM, Klassi 3B)
- tip. Radjazzjoni: 120 grad
- fluss radjanti (@ 700ma): tip . 896 mw @ 85 grad
- Effiċjenza radjanti (@ 700mA): tip . 75.3% @ 85 grad
- Flux Photon (@ 700ma): tip . 5.49 μmol / s @ 85 grad
- Effikaċja tal-Fluss Photon (@ 700mA): TYP . 4.61 μmol / j @ 85 grad
- Thinfilm LED Chip iddisinjat u manifatturat fil-Ġermanja
| Attribut tal-prodott | Valur tal-attribut |
|---|---|
| Manifattur: | AMS Osram |
| Kategorija tal-Prodott: | LEDs b'kulur wieħed |
| Rohs: | |
| Prodott: | LEDs ħomor |
| Stil ta 'mmuntar: | SMD / SMT |
| Temperatura tal-mewġ / kulur: | 750 nm |
| Kulur tal-illuminazzjoni: | Aħmar |
| Fluss luminuż / fluss radjanti: | 5.3 Umol / s |
| Jekk - Kurrent quddiem: | 700 Ma |
| Vf - vultaġġ 'il quddiem: | 1.6 V |
| Klassifikazzjoni tal-Qawwa: | 1.2 W |
| Kulur tal-lenti: | Bla kulur |
| Dimensjonijiet tal-lenti: | 3.7 mm x 1.62 mm |
| Forma tal-lenti: | Koppla |
| Trasparenza tal-lenti: | Ċar |
| Serje: | P3737 |
| Ippakkjar: | Rukkell |
| Ippakkjar: | Aqta 'tejp |
| Marka: | AMS Osram |
| Għoli: | 2.37 mm |
| Tul: | 3.7 mm |
| Temperatura operattiva massima: | + 125 C |
| Temperatura operattiva minima: | - 40 C |
| Sensittiv għall-umdità: | IVA |
| 3000 | |
| Subkategorija: | LEDs |
| Isem tal-marka: | Osconiq |
| Tip: | LEDs b'kulur wieħed |
| Angolu tal-vista: | 125 grad |
| Wisa ': | 3.7 mm |
| Parti # aliases: | Q65115A0350 |
It-tags Popolari: GF PUSRA3.25-T2T4-1-1, Ċina GF PUSRA3.25-T2T4-1-1 Manifatturi, Fornituri, Fabbrika
Ibgħat l-inkjesta
Tista 'Tħobb ukoll







