
Deskrizzjoni
GP PSLR31.14 DURIS® S 5 Il-kumpatt, nofs - Power Duris® S 5 LED bil-pakkett standard 3030 tal-industrija li jiġi b'effikaċja għolja, kwalità tal-kulur u ħajja twila. Għażla ideali għal applikazzjonijiet ta 'dawl ġenerali fuq ġewwa.
Applikazzjonijiet
- Arkitettura
- arkitettura / dawl tal-ġnien (LED & Laser)
- dawl tal-ortikultura
- illuminazzjoni medika
- Terapija tar-ritratti
Karatteristiċi
- Pakkett: pakkett SMT abjad, reżina tas-silikon imxerrda kkulurita
- tip. Radjazzjoni: 120 grad (emittent Lambertian)
- esd: 4 kV acc. Lil ANSI / ESDA / JEDEC JS-001 (HBM)
- fluss radjanti: tip . 350 mw
- effiċjenza radjanti: tip . 37%
- Flux tal-foton fotosintetiku: tip . 1.59 μmol / s
- effikaċja tal-foton: tip . 1.66 μmol / j
| Attribut tal-prodott | Valur tal-attribut |
|---|---|
| Manifattur: | AMS Osram |
| Kategorija tal-Prodott: | LEDs b'kulur wieħed |
| Kulur tal-illuminazzjoni: | Vjola |
| Fluss luminuż / fluss radjanti: | 42.5 lm |
| Klassifikazzjoni tal-Qawwa: | 940 MW |
| Marka: | AMS Osram |
| Għoli: | 0.6 mm |
| Tul: | 3 mm |
| Intensità luminuża: | 13.9 CD |
| Temperatura operattiva massima: | + 100 C |
| Temperatura operattiva minima: | - 40 C |
| Tip ta 'Prodott: | LEDs b'kulur wieħed |
| Subkategorija: | LEDs |
| Tip: | LEDs b'kulur wieħed |
| Angolu tal-vista: | 120 grad |
| Wisa ': | 3 mm |
| Parti # aliases: | Q65113A1494 |
It-tags Popolari: GP PSLR31.14 - TKTL - P1P2-1, iċ-Ċina GP PSLR31.14-TKTL-P1P2-1 Manifatturi, Fornituri, Fabbrika
Ibgħat l-inkjesta
Tista 'Tħobb ukoll







