
Deskrizzjoni
OSCONIQ® P 3030 GR QSSPA1.23 L-OSCONIQ P 3030 kuluri LED tal-familja jiġi ma 'robustezza superjuri magħrufa, affidabilità għolja, ħajja twila, reżistenza termali baxxa. Pakkett kompatt u ppruvat ta '3mm x 3mm u footprint stabbilit. Jindirizzaw perfettament applikazzjonijiet li jitolbu għal effiċjenza għolja u ħajja twila.
| Attribut tal-prodott | Valur tal-attribut |
|---|---|
| Manifattur: | AMS Osram |
| Kategorija tal-Prodott: | LEDs b'kulur wieħed |
| Rohs: | Dettalji |
| Prodott: | LEDs ħomor |
| Stil ta 'mmuntar: | SMD / SMT |
| Pakkett / Każ: | 1212 (3030 metrika) |
| Temperatura tal-mewġ / kulur: | 623 nm |
| Kulur tal-illuminazzjoni: | Aħmar |
| Fluss luminuż / fluss radjanti: | 82 lm |
| Jekk - Kurrent quddiem: | 350 Ma |
| Vf - vultaġġ 'il quddiem: | 2.18 V |
| Klassifikazzjoni tal-Qawwa: | 700 MW |
| Kulur tal-lenti: | Bla kulur |
| Dimensjonijiet tal-lenti: | 2.73 mm |
| Forma tal-lenti: | Koppla |
| Trasparenza tal-lenti: | Ċar |
| Serje: | GR QSSPA1.23 |
| Ippakkjar: | Rukkell |
| Ippakkjar: | Aqta 'tejp |
| Marka: | AMS Osram |
| Temperatura operattiva massima: | + 125 C |
| Temperatura operattiva minima: | - 40 C |
| Sensittiv għall-umdità: | IVA |
| Tip ta 'Prodott: | LEDs b'kulur wieħed |
| Kwantità tal-pakkett tal-fabbrika: | 900 |
| Subkategorija: | LEDs |
| Isem tal-marka: | Osconiq |
| Tip: | LEDs b'kulur wieħed |
| Angolu tal-vista: | 130 grad |
| Parti # aliases: | Q65113A6990 |
It-tags Popolari: Gr Qsspa1.23 - Krkt - R1R3-1-350, iċ-Ċina Gr QSSPA1.23-KRKT-R1R3-1-350 Manifatturi, Fornituri, Fabbrika
Par ta ' l-:Gw cs8pm1.pm - lrlt - xx55-1-350-r18
Li jmiss:GR CS8PM1.23-KQKS-1-0-350
Ibgħat l-inkjesta
Tista 'Tħobb ukoll







