
Deskrizzjoni
GT CSHPM1.13 OSLON® SSL 150 ĠODDA, LED OSLON SSL LED BIL-FAMILJA SSL BIR-ROBUSTNESS SUPERJURI, AFFILABILITÀ GĦOLJA, L-ĦAJJA FIL-ĦAJJA, REŻISTENZA TERMALI BAXXA. Jindirizzaw perfettament applikazzjonijiet li jitolbu effiċjenza għolja u rekwiżit twil tul il-ħajja.
Applikazzjonijiet
- Arkitettura
- arkitettura / dawl tal-ġnien (LED & Laser)
- illuminazzjoni medika
- Terapija tar-ritratti
Karatteristiċi
- pakkett: pakkett taċ-ċeramika SMT b'lenti tas-silikon
- tip. Radjazzjoni: 150 grad
- Manutenzjoni tal-Lumen: Riżultati tat-Test skond IESNA LM-80 Disponibbli
- esd: 8 kV acc. Lil ANSI / ESDA / JEDEC JS-001 (HBM, Klassi 3B)
- fluss luminuż: tip . 155 lm
- effikaċja luminuża: tip . 164 lm / w
| Attribut tal-prodott | Valur tal-attribut |
|---|---|
| Manifattur: | AMS Osram |
| Kategorija tal-Prodott: | LEDs b'kulur wieħed |
| Rohs: | |
| Temperatura tal-mewġ / kulur: | 528 nm |
| Kulur tal-illuminazzjoni: | Aħdar |
| Fluss luminuż / fluss radjanti: | 130 lm |
| Jekk - Kurrent quddiem: | 350 Ma |
| Vf - vultaġġ 'il quddiem: | 2.7 V |
| Klassifikazzjoni tal-Qawwa: | 950 MW |
| Serje: | GT CSHPM1.13 |
| Ippakkjar: | Rukkell |
| Ippakkjar: | Aqta 'tejp |
| Ippakkjar: | Mousereel |
| Marka: | AMS Osram |
| Għoli: | 1.51 mm |
| Tul: | 3 mm |
| Intensità luminuża: | 30.9 CD |
| Temperatura operattiva massima: | + 125 C |
| Temperatura operattiva minima: | - 40 C |
| Sensittiv għall-umdità: | IVA |
| Tip ta 'Prodott: | LEDs b'kulur wieħed |
| 600 | |
| Subkategorija: | LEDs |
| Isem tal-marka: | Oslon |
| Tip: | LEDs b'kulur wieħed |
| Angolu tal-vista: | 150 grad |
| Wisa ': | 3 mm |
| Parti # aliases: | Q65113A0417 |
It-tags Popolari: GT CSHPM1.13-LSLU-26-1-B, China GT CSHPM1.13-LSLU-26-1-B Manifatturi, Fornituri, Fabbrika
Ibgħat l-inkjesta
Tista 'Tħobb ukoll







