
Deskrizzjoni
OSCONIQ® P 2226 GT DASPA2.13 Għoli - Effikaċja MID - LED LED b'ħajjithom twal ukoll f'kurrenti għoljin u temperaturi ta 'ġonta għolja.
Applikazzjonijiet
- Arkitettura
- arkitettura / dawl tal-ġnien (LED & Laser)
- illuminazzjoni medika
- Terapija tar-ritratti
Karatteristiċi
Pakkett -: Pakkett SMT
- tip. Radjazzjoni: 120 grad
- esd: 8 kV acc. Lil ANSI / ESDA / JEDEC JS-001 (HBM, Klassi 3B)
- fluss luminuż: tip . 35.9 lm
- effikaċja luminuża: tip . 131 lm / w
| Attribut tal-prodott | Valur tal-attribut |
|---|---|
| Manifattur: | AMS Osram |
| Kategorija tal-Prodott: | LEDs b'kulur wieħed |
| Prodott: | LEDs ħodor |
| Stil ta 'mmuntar: | SMD / SMT |
| Pakkett / Każ: | 0910 (2226 metrika) |
| Temperatura tal-mewġ / kulur: | 525 nm |
| Kulur tal-illuminazzjoni: | Aħdar |
| Fluss luminuż / fluss radjanti: | 30.8 lm |
| Jekk - Kurrent quddiem: | 100 mA |
| Vf - vultaġġ 'il quddiem: | 2.75 V |
| Klassifikazzjoni tal-Qawwa: | 280 MW |
| Kulur tal-lenti: | Bla kulur |
| Dimensjonijiet tal-lenti: | 1.46 mm |
| Forma tal-lenti: | Koppla |
| Trasparenza tal-lenti: | Ċar |
| Serje: | GT DASPA2.13 |
| Ippakkjar: | Rukkell |
| Marka: | AMS Osram |
| Għoli: | 1.25 mm |
| Tul: | 2.6 mm |
| Intensità luminuża: | 9.48 CD |
| Temperatura operattiva massima: | + 120 C |
| Temperatura operattiva minima: | - 40 C |
| Sensittiv għall-umdità: | IVA |
| Tip ta 'Prodott: | LEDs b'kulur wieħed |
| 1200 | |
| Subkategorija: | LEDs |
| Isem tal-marka: | Osconiq |
| Tip: | LEDs b'kulur wieħed |
| Angolu tal-vista: | 110 grad |
| Wisa ': | 2.2 mm |
| Parti # aliases: | Q65113A1384 |
It-tags Popolari: GT DASPA2.13-HRHT-35-JL, China GT DASPA2.13-HRHT-35-JL Manifatturi, Fornituri, Fabbrika
Par ta ' l-:GT JTLPS1.13-KKLN-25-1
Li jmiss:GT CSSPM1.13-LSLU-26-1-B
Ibgħat l-inkjesta
Tista 'Tħobb ukoll







