
Deskrizzjoni
GT PSLR31.13 DURIS® S 5 Il-kumpatt, nofs - Power Duris® S 5 LED bil-pakkett standard 3030 tal-industrija li jiġi b'effikaċja għolja, kwalità tal-kulur u ħajja twila. Għażla ideali għal applikazzjonijiet ta 'dawl ġenerali fuq ġewwa.
Applikazzjonijiet
- Arkitettura
- arkitettura / dawl tal-ġnien (LED & Laser)
- illuminazzjoni medika
- Dawl tal-burdata
- Terapija tar-ritratti
Karatteristiċi
- tip. Radjazzjoni: 120 grad (emittent Lambertian)
- esd: 2 kV acc. Lil ANSI / ESDA / JEDEC JS-001 (HBM, Klassi 2)
- fluss luminuż: tip . 176 lm
- effikaċja luminuża: tip . 188 lm / w
| Attribut tal-prodott | Valur tal-attribut |
|---|---|
| Manifattur: | AMS Osram |
| Kategorija tal-Prodott: | LEDs b'kulur wieħed |
| Rohs: | |
| Prodott: | LEDs ħodor |
| Stil ta 'mmuntar: | SMD / SMT |
| Pakkett / Każ: | SMD-2 |
| Temperatura tal-mewġ / kulur: | 540 nm |
| Kulur tal-illuminazzjoni: | Aħdar |
| Fluss luminuż / fluss radjanti: | 187 lm |
| Jekk - Kurrent quddiem: | 150 Ma |
| Vf - Vultaġġ 'il quddiem: | 6.25 V |
| Klassifikazzjoni tal-Qawwa: | 940 MW |
| Kulur tal-lenti: | Ikkulurit |
| Dimensjonijiet tal-lenti: | 2.55 mm x 2.55 mm |
| Forma tal-lenti: | Kwadru |
| Trasparenza tal-lenti: | Imxerred |
| Serje: | GT PSLR31.13 |
| Ippakkjar: | Rukkell |
| Ippakkjar: | Aqta 'tejp |
| Ippakkjar: | Mousereel |
| Marka: | AMS Osram |
| Għoli: | 0.6 mm |
| Tul: | 3 mm |
| Intensità luminuża: | 64.4 CD |
| Temperatura operattiva massima: | + 100 C |
| Temperatura operattiva minima: | - 40 C |
| Sensittiv għall-umdità: | IVA |
| Tip ta 'Prodott: | LEDs b'kulur wieħed |
| 4500 | |
| Subkategorija: | LEDs |
| Isem tal-marka: | Duris |
| Tip: | LEDs b'kulur wieħed |
| Angolu tal-vista: | 120 grad |
| Wisa ': | 3 mm |
| Parti # aliases: | Q65112A5258 |
| Piż tal-Unità: | 0.000624 oz |
It-tags Popolari: GT PSLR31.13 - LUMQ - T1T2-1, CHINA GT PSLR31.13-LUMQ-T1T2-1 Manifatturi, Fornituri, Fabbrika
Par ta ' l-:Gt qsspa1.13 - lrlt-t1t6-1
Li jmiss:GT PSLM31.13-HRHT-26-km
Ibgħat l-inkjesta
Tista 'Tħobb ukoll







