
Gw cssrm1.bm - mpmr - a737-1
Φv=180 ... 224 lm, 3000 k (jekk=700 ma)
Deskrizzjoni
Oslon® Square GW CSSRM1.BM Prestazzjoni ogħla. Reżistenza termali aktar baxxa. Firxa estiża ta 'kundizzjonijiet tas-sewqan. Din hija t-tieni ġenerazzjoni os - Lon Square.
Applikazzjonijiet
- divertiment
- Dawl ta 'ġewwa
- Dawl mediku
- Dawl ta 'barra u industrijali
Karatteristiċi
- pakkett: pakkett taċ-ċeramika SMT b'lenti tas-silikon
- tip. Radjazzjoni: 120 grad (emittent Lambertian)
- temperatura tal-kulur: 2700k - 4000 k
- cri: 95 (min.), 97 (tip.)
- Manutenzjoni tal-Lumen: Riżultati tat-Test skond IESNA LM-80 Disponibbli
- esd: 8 kV acc. Lil ANSI / ESDA / JEDEC JS-001 (HBM, Klassi 3B)
- fluss luminuż: tip . 192 lm @ 3000 k, 85 grad
- effikaċja luminuża: tip . 98 lm / w @ 3000 k, 85 grad
| Attribut tal-prodott | Valur tal-attribut |
|---|---|
| Manifattur: | AMS Osram |
| Kategorija tal-Prodott: | LEDs bojod |
| Restrizzjonijiet tat-tbaħħir: |
Mouser bħalissa ma jbiegħx dan il-prodott fir-reġjun tiegħek. |
| Rohs: | |
| Prodott: | LEDs bojod |
| Kulur tal-illuminazzjoni: | Abjad sħun |
| Temperatura tal-mewġ / kulur: | 3000 K |
| Intensità luminuża: | 63.3 CD |
| Fluss luminuż / fluss radjanti: | 192 lm |
| Indiċi tal-għoti tal-kulur - cri: | 95 |
| Angolu tal-vista: | 120 grad |
| Jekk - Kurrent quddiem: | 700 Ma |
| Vf - Vultaġġ 'il quddiem: | 2.8 V |
| Klassifikazzjoni tal-Qawwa: | 2 W |
| Tul: | 3 mm |
| Wisa ': | 3 mm |
| Għoli: | 1.88 mm |
| Temperatura operattiva minima: | - 40 C |
| Temperatura operattiva massima: | + 125 C |
| Serje: | GW CSSRM1.BM |
| Ippakkjar: | Rukkell |
| Ippakkjar: | Aqta 'tejp |
| Ippakkjar: | Mousereel |
| Marka: | AMS Osram |
| Sensittiv għall-umdità: | IVA |
| Tip ta 'Prodott: | LEDs bojod |
| 600 | |
| Subkategorija: | LEDs |
| Isem tal-marka: | Oslon |
| Tip: | LEDs ta 'Qawwa Għolja |
| Parti # aliases: | Q65112A1024 |
It-tags Popolari: gw cssrm1.bm - mpmr - a737 - 1, iċ-Ċina GW cssrm1.bm {- MPMR-A737-1 Manifatturi, fornituri, fornituri, fabbrika
Ibgħat l-inkjesta
Tista 'Tħobb ukoll







