
Gw cssrm3.cm - mfn4-xx52-1-l
Φv=270 ... 320 lm, 5700 k (jekk=700 ma)
Deskrizzjoni
OSLON® Square GW CSSRM3.CM Il-ħames ġenerazzjoni ta 'Pjazza Oslon bi prestazzjoni mtejba. Il-biċċa l-kbira tal-qawwa kompatta għolja - LED b'rotorness superjuri magħruf, affidabilità għolja, ħajja twila u reżistenza termali baxxa.
Applikazzjonijiet
- Divertiment
- Dawl ta 'ġewwa
- Dawl mediku
- Dawl ta 'barra u industrijali
Karatteristiċi
- pakkett: pakkett taċ-ċeramika SMD b'lenti tas-silikon
- tip. Radjazzjoni: 120 grad (emittent Lambertian)
- Klassi ta 'robustness tal-korrużjoni: 3B
- temperatura tal-kulur: 5000k - 6500 k
- cri: 90 (min.), 92 (tip.), R9: 50 (min.)
- esd: 8 kV acc. Lil ANSI / ESDA / JEDEC JS-001 (HBM, Klassi 3B)
- tlci: 98 (tip.), R9: 80 (min.) @ 5700 k
- fluss luminuż: tip . 288 lm @ 5700 k, 85 grad
- effikaċja luminuża: tip . 146 lm @ 5700 k, 85 grad
| Attribut tal-prodott | Valur tal-attribut |
|---|---|
| Manifattur: | AMS Osram |
| Kategorija tal-Prodott: | LEDs bojod |
| Rohs: | |
| Kulur tal-illuminazzjoni: | Abjad newtrali |
| Temperatura tal-mewġ / kulur: | 5700 K |
| Intensità luminuża: | 85.8 CD |
| Fluss luminuż / fluss radjanti: | 265 lm |
| Indiċi tal-għoti tal-kulur - cri: | 90 |
| Angolu tal-vista: | 120 grad |
| Jekk - Kurrent quddiem: | 700 Ma |
| Vf - vultaġġ 'il quddiem: | 2.81 V |
| Klassifikazzjoni tal-Qawwa: | 2 W |
| Tul: | 3 mm |
| Wisa ': | 3 mm |
| Għoli: | 2.02 mm |
| Temperatura operattiva minima: | - 40 C |
| Temperatura operattiva massima: | + 125 C |
| Serje: | GW CSSRM3.cm |
| Ippakkjar: | Rukkell |
| Ippakkjar: | Aqta 'tejp |
| Marka: | AMS Osram |
| Sensittiv għall-umdità: | IVA |
| Tip ta 'Prodott: | LEDs bojod |
| 3000 | |
| Subkategorija: | LEDs |
| Isem tal-marka: | Oslon |
| Tip: | LEDs ta 'Qawwa Għolja |
| Parti # aliases: | Q65113A4420 |
It-tags Popolari: gw cssrm3.cm - mfn4 - xx52-1-l, China GW CSSRM3.CM-MFN4-XX52-1-L Manifatturi, Fornituri, Fabbrika
Ibgħat l-inkjesta
Tista 'Tħobb ukoll







