
GW CSSRM3.pm - N5N8-A838-1
Φv=320 ... 360 lm, 2700 k (jekk=700 ma)
Deskrizzjoni
Oslon ™ Square GW CSSRM3.pm Il-ħames ġenerazzjoni ta 'Pjazza Oslon bi prestazzjoni mtejba. Il-biċċa l-kbira tal-qawwa kompatta għolja - LED b'rotorness superjuri magħruf, affidabilità għolja, ħajja twila u reżistenza termali baxxa.
Applikazzjonijiet
- Agrikoltura u Ortikultura
- Divertiment
- Dawl ta 'barra u industrijali
Karatteristiċi
- pakkett: pakkett taċ-ċeramika SMT b'lenti tas-silikon
- tip. Radjazzjoni: 120 grad (emittent Lambertian)
- temperatura tal-kulur: 2200k - 6500 k
- cri: 70 (min.), 72 (tip.), R9: -40 (min.)
- esd: 8 kV acc. Lil ANSI / ESDA / JEDEC JS-001 (HBM, Klassi 3B)
- fluss luminuż: tip . 357 lm @ 4000 k, 85 grad
- effikaċja luminuża: tip . 182 lm / w @ 4000 k, 85 grad
| Attribut tal-prodott | Valur tal-attribut |
|---|---|
| Manifattur: | AMS Osram |
| Kategorija tal-Prodott: | LEDs bojod |
| Prodott: | LEDs bojod |
| Stil ta 'mmuntar: | SMD / SMT |
| Pakkett / Każ: | 1212 (3030 metrika) |
| Kulur tal-illuminazzjoni: | Abjad |
| Temperatura tal-mewġ / kulur: | 2700 K |
| Angolu tal-vista: | 120 grad |
| Jekk - Kurrent quddiem: | 700 Ma |
| Klassifikazzjoni tal-Qawwa: | 2 W |
| Tul: | 3 mm |
| Wisa ': | 3 mm |
| Għoli: | 2.02 mm |
| Temperatura operattiva minima: | - 40 C |
| Temperatura operattiva massima: | + 125 C |
| Forma tal-lenti: | Kwadru |
| Serje: | GW CSSRM3.pm |
| Marka: | AMS Osram |
| Sensittiv għall-umdità: | IVA |
| Tip ta 'Prodott: | LED - qawwa għolja |
| 3000 | |
| Subkategorija: | LEDs |
| Isem tal-marka: | Oslon |
| Parti # aliases: | Q65113A8688 |
It-tags Popolari: gw cssrm3.pm - n5n8 - a838-1, iċ-Ċina GW CSSRM3.PM-N5N8-A838-1 Manifatturi, Fornituri, Fabbrika, Fabbrika
Ibgħat l-inkjesta
Tista 'Tħobb ukoll







