
Gw cssrm3.pm - n8p1-a232-1
Φv=350 ... 380 lm, 5700 k (jekk=700 ma)
Deskrizzjoni
Oslon ™ Square GW CSSRM3.pm Il-ħames ġenerazzjoni ta 'Pjazza Oslon bi prestazzjoni mtejba. Il-biċċa l-kbira tal-qawwa kompatta għolja - LED b'rotorness superjuri magħruf, affidabilità għolja, ħajja twila u reżistenza termali baxxa.
Applikazzjonijiet
- Agrikoltura u Ortikultura
- Divertiment
- Dawl ta 'barra u industrijali
Karatteristiċi
- pakkett: pakkett taċ-ċeramika SMT b'lenti tas-silikon
- tip. Radjazzjoni: 120 grad (emittent Lambertian)
- temperatura tal-kulur: 2200k - 6500 k
- cri: 70 (min.), 72 (tip.), R9: -40 (min.)
- esd: 8 kV acc. Lil ANSI / ESDA / JEDEC JS-001 (HBM, Klassi 3B)
- fluss luminuż: tip . 357 lm @ 4000 k, 85 grad
- effikaċja luminuża: tip . 182 lm / w @ 4000 k, 85 grad
| Attribut tal-prodott | Valur tal-attribut |
|---|---|
| Manifattur: | AMS Osram |
| Kategorija tal-Prodott: | LEDs bojod |
| Rohs: | |
| Prodott: | LEDs bojod |
| Stil ta 'mmuntar: | SMD / SMT |
| Pakkett / Każ: | 1212 (3030 metrika) |
| Kulur tal-illuminazzjoni: | Kessaħ abjad |
| Temperatura tal-mewġ / kulur: | 5700 K |
| Fluss luminuż / fluss radjanti: | 350 lm |
| Indiċi tal-għoti tal-kulur - cri: | 70 |
| Angolu tal-vista: | 120 grad |
| Jekk - Kurrent quddiem: | 700 Ma |
| Vf - vultaġġ 'il quddiem: | 2.8 V |
| Klassifikazzjoni tal-Qawwa: | 2 W |
| Tul: | 3 mm |
| Wisa ': | 3 mm |
| Għoli: | 2.09 mm |
| Temperatura operattiva minima: | - 40 C |
| Temperatura operattiva massima: | + 125 C |
| Kulur tal-lenti: | Bla kulur |
| Dimensjonijiet tal-lenti: | 2.79 mm |
| Forma tal-lenti: | Koppla |
| Trasparenza tal-lenti: | Ċar |
| Serje: | GW CSSRM3.pm |
| Ippakkjar: | Rukkell |
| Marka: | AMS Osram |
| Sensittiv għall-umdità: | IVA |
| Tip ta 'Prodott: | LEDs bojod |
| 3000 | |
| Subkategorija: | LEDs |
| Isem tal-marka: | Oslon |
| Tip: | LEDs ta 'Qawwa Għolja |
| Parti # aliases: | Q65113A3195 |
It-tags Popolari: gw cssrm3.pm - n8p1 - a232-1, iċ-Ċina GW CSSRM3.PM-N8P1-A232-1 Manifatturi, Fornituri, Fabbrika
Ibgħat l-inkjesta
Tista 'Tħobb ukoll







