
GW JDSTS2.EM - H5H7-XX56-1-2
Φv=34.5 ... 39.0 lm, 3500 k (jekk=65 ma)
Deskrizzjoni
DURIS ® E 5 GW JDSTS2.EM Standard (Ġen 2)
Introduzzjoni tal-Ġenerazzjoni l-Ġdida - 2 Duris® E 5 li tgħaqqad effikaċja ogħla u fluss ogħla f'fattur ta 'forma kompatibbli għall-industrija (5.6 mm x 3.0 mm). Kompletament kompatibbli mal-apparat tal-ġenerazzjoni 1 tagħna għall-faċilità ta 'sostituzzjoni u aġġornament. Adattat perfettament għal diversi applikazzjonijiet ta 'illuminazzjoni omoġenji bħal tubi u applikazzjonijiet oħra ta' ġewwa bħal downlights u attrezzaturi imdaħħlin fl-uffiċċju.
Applikazzjonijiet
- Dawl ta 'ġewwa
Karatteristiċi
Pakkett -: pakkett SMT abjad, reżina tas-silikon imxerrda kkulurita
- tip. Radjazzjoni: 120 grad (emittent Lambertian)
- temperatura tal-kulur: 2700k - 6500 k
- cri: 80 (min.), 85 (tip.), R9: 0 (min.)
- esd: 5 kV acc. Lil ANSI / ESDA / JEDEC JS-001 (HBM)
- fluss luminuż: tip . 36 lm @ 4000k
- effikaċja luminuża: tip . 204 lm / w @ 4000k
|
Tip |
Temperatura tal-kulur |
Fluss luminuż 1 jekk=65 ma φv |
| GW JDSTS2.EM - H3H7-A838-1-2 |
2700 K |
31.5 ... 39.0 lm |
| GW JDSTS2.EM - H3H7-XX58-1-2 |
2700 K |
31.5 ... 39.0 lm |
| GW JDSTS2.EM - H4H7-A737-1-2 |
3000 K |
33.0 ... 39.0 lm |
| GW JDSTS2.EM - H4H7-XX57-1-2 |
3000 K |
33.0 ... 39.0 lm |
| GW JDSTS2.EM - H5H7-A636-1-2 |
3500 K |
34.5 ... 40.5 lm |
| GW JDSTS2.EM - H5H7-XX56-1-2 |
3500 K |
34.5 ... 40.5 lm |
| GW JDSTS2.EM - H6H8-A535-1-2 |
4000 K |
36.0 ... 40.5 lm |
| GW JDSTS2.EM - H6H8-XX55-1-2 |
4000 K |
36.0 ... 40.5 lm |
| GW JDSTS2.EM - H6H8-A333-1-2 |
5000 K |
36.0 ... 40.5 lm |
| GW JDSTS2.EM - H6H8-XX53-1-2 |
5000 K |
36.0 ... 40.5 lm |
| GW JDSTS2.EM - H5H8-A232-1-2 |
5700 K |
34.5 ... 40.5 lm |
| GW JDSTS2.EM - H5H8-XX52-1-2 |
5700 K |
34.5 ... 40.5 lm |
| GW JDSTS2.EM - H5H8-A131-1-2 |
6500 K |
34.5 ... 40.5 lm |
| GW JDSTS2.EM - H5H8-XX51-1-2 |
6500 K |
34.5 ... 40.5 lm |

| Attribut tal-prodott | Valur tal-attribut |
|---|---|
| Manifattur: | AMS Osram |
| Kategorija tal-Prodott: | LEDs bojod |
| Rohs: | |
| Kulur tal-illuminazzjoni: | Abjad sħun |
| Temperatura tal-mewġ / kulur: | 3500 K |
| Intensità luminuża: | 11.4 CD |
| Fluss luminuż / fluss radjanti: | 34.5 lm |
| Indiċi tal-għoti tal-kulur - cri: | 80 |
| Angolu tal-vista: | 120 grad |
| Jekk - Kurrent quddiem: | 65 Ma |
| Vf - Vultaġġ 'il quddiem: | 2.75 V |
| Klassifikazzjoni tal-Qawwa: | 180 MW |
| Tul: | 5.6 mm |
| Wisa ': | 3 mm |
| Għoli: | 0.6 mm |
| Temperatura operattiva minima: | - 40 C |
| Temperatura operattiva massima: | + 100 C |
| Serje: | GW JDSTS2.EM |
| Ippakkjar: | Rukkell |
| Marka: | AMS Osram |
| Sensittiv għall-umdità: | IVA |
| Tip ta 'Prodott: | LEDs bojod |
| 10000 | |
| Subkategorija: | LEDs |
| Isem tal-marka: | Duris |
| Tip: | LEDs ta 'enerġija baxxa |
| Parti # aliases: | Q65112A8996 |
It-tags Popolari: gw jdsts2.em - H5H7 - xx56-1-2, CHINA GW JDSTS2.EM-H5H7-XX56-1-2 Manifatturi, Fornituri, Fabbrika
Ibgħat l-inkjesta
Tista 'Tħobb ukoll







