
Gw jtlms1.cm - G5H1-xx510-1
Φv=18.0 ... 30.0 lm, 2200 k (jekk=60 ma)
Deskrizzjoni
Duris ® E 2835 GW JTLMS1.CM
Id-Duris® E 2835 jgħaqqad l-effikaċja tajba u l-angolu tar-raġġ wiesa 'f'format kompatt (2.8 mm x 3.5 mm). Din hija ċ-ċavetta għal applikazzjonijiet ta 'illuminazzjoni omoġenji fejn id-Duris® E 2835 qatt ma jonqos milli jimpressjona bil-prestazzjoni tiegħu fuq il-livell tas-sistema.
Applikazzjonijiet
- Dawl ta 'ġewwa
Karatteristiċi
Pakkett -: pakkett SMT abjad, reżina tas-silikon imxerrda kkulurita
- tip. Radjazzjoni: 120 grad (emittent Lambertian)
- temperatura tal-kulur: 2200k - 6500 k
- cri: 90 (min.), 92 (tip.), R9: 50 (min.)
- Manutenzjoni tal-Lumen: Riżultati tat-Test skond IESNA LM-80 Disponibbli
- esd: 2 kV acc. Lil ANSI / ESDA / JEDEC JS-001 (HBM, Klassi 2)
- fluss luminuż: tip . 25 lm @ 4000 k
- effikaċja luminuża: tip . 141 lm / w @ 4000 k

|
Tip
|
Temperatura tal-kulur
|
Fluss luminuż 1 jekk=60 ma φv
|
|
Gw jtlms1.cm - G5H1-xx510-1
|
2200 K
|
18.0 ... 30.0 lm
|
|
GW JTLMS1.CM - G7H2-XX58-1
|
2700 K
|
21.0 ... 31.5 lm
|
|
GW JTLMS1.CM - G7H2-XX57-1
|
3000 K
|
21.0 ... 31.5 lm
|
|
GW JTLMS1.CM - G8H2-XX56-1
|
3500 K
|
22.5 ... 31.5 lm
|
|
GW JTLMS1.CM - G9H4-XX55-1
|
4000 K
|
24.0 ... 34.5 lm
|
|
Gw jtlms1.cm - g9H4-xx53-1
|
5000 K
|
24.0 ... 34.5 lm
|
|
GW JTLMS1.CM - G9H4-XX52-1
|
5700 K
|
24.0 ... 34.5 lm
|
|
Gw jtlms1.cm - g9H4-xx51-1
|
6500 K
|
24.0 ... 34.5 lm
|
| Attribut tal-prodott | Valur tal-attribut |
|---|---|
| Manifattur: | AMS Osram |
| Kategorija tal-Prodott: | LEDs bojod |
| Stil ta 'mmuntar: | SMD / SMT |
| Kulur tal-illuminazzjoni: | Abjad sħun |
| Temperatura tal-mewġ / kulur: | 2200 K |
| Intensità luminuża: | 8.79 CD |
| Fluss luminuż / fluss radjanti: | 26.3 lm |
| Indiċi tal-għoti tal-kulur - cri: | 90 |
| Angolu tal-vista: | 120 grad |
| Jekk - Kurrent quddiem: | 60 mA |
| Vf - vultaġġ 'il quddiem: | 2.96 V |
| Klassifikazzjoni tal-Qawwa: | 180 MW |
| Tul: | 3.5 mm |
| Wisa ': | 2.8 mm |
| Għoli: | 0.7 mm |
| Temperatura operattiva minima: | - 40 C |
| Temperatura operattiva massima: | + 100 C |
| Serje: | GW JTLMS1.CM |
| Ippakkjar: | Rukkell |
| Marka: | AMS Osram |
| Sensittiv għall-umdità: | IVA |
| Tip ta 'Prodott: | LEDs bojod |
| 10000 | |
| Subkategorija: | LEDs |
| Isem tal-marka: | Duris |
| Tip: | Mid - LEDs tal-qawwa |
| Parti # aliases: | Q65113A2635 |
It-tags Popolari: gw jtlms1.cm - g5h1 - xx510-1, iċ-Ċina GW JTLMS1.CM-G5H1-XX510-1 Manifatturi, Fornituri, Fabbrika
Ibgħat l-inkjesta
Tista 'Tħobb ukoll







