
Gw jtlps1.cm - jnkn - xx55-1-150
White LEDs Osram Duris E 2835, GW JTLPS1.CM
Deskrizzjoni
DURIS® E 2835 GW JTLPS1.CM Id-DURIS® E 2835 jgħaqqad l-effikaċja tajba u l-angolu tar-raġġ wiesa 'f'format kompatt (2.8 mm x 3.5 mm). Din hija ċ-ċavetta għal applikazzjonijiet ta 'illuminazzjoni omoġenji fejn id-Duris® E 2835 qatt ma jonqos milli jimpressjona bil-prestazzjoni tiegħu fuq il-livell tas-sistema.
| Attribut tal-prodott | Valur tal-attribut |
|---|---|
| Manifattur: | AMS Osram |
| Kategorija tal-Prodott: | LEDs bojod |
| Rohs: | Dettalji |
| Kulur tal-illuminazzjoni: | Abjad sħun |
| Temperatura tal-mewġ / kulur: | 4000 K |
| Intensità luminuża: | 21.4 CD |
| Fluss luminuż / fluss radjanti: | 66 lm |
| Indiċi tal-għoti tal-kulur - cri: | 90 |
| Angolu tal-vista: | 120 grad |
| Jekk - Kurrent quddiem: | 150 Ma |
| Vf - vultaġġ 'il quddiem: | 2.94 V |
| Klassifikazzjoni tal-Qawwa: | 440 MW |
| Tul: | 3.5 mm |
| Wisa ': | 2.8 mm |
| Għoli: | 0.7 mm |
| Temperatura operattiva minima: | - 40 C |
| Temperatura operattiva massima: | + 85 C |
| Serje: | GW JTLPS1.CM |
| Ippakkjar: | Rukkell |
| Ippakkjar: | Aqta 'tejp |
| Marka: | AMS Osram |
| Sensittiv għall-umdità: | IVA |
| Tip ta 'Prodott: | LEDs bojod |
| Kwantità tal-pakkett tal-fabbrika: | 10000 |
| Subkategorija: | LEDs |
| Isem tal-marka: | Duris |
| Tip: | LEDs ta 'Qawwa Għolja |
| Parti # aliases: | Gw jtlps1.cm - jnkn - xx55-1-150-r33 Q65113A2631 |
It-tags Popolari: gw jtlps1.cm - JNK
Par ta ' l-:GR PSLR31.13 - GTHP-R1R2-1-150-R18
Li jmiss:Gw cs8pm1.pm - lrlt - a232-1-350
Ibgħat l-inkjesta
Tista 'Tħobb ukoll







