
GW PUSRA2.HW - S6T2-M1-1
Φ<_sub>P=4.80 ... 5.50 μmol / s (jekk=700 ma)
Deskrizzjoni
OSCONIQ ™ P 3737 (2W) GW PUSRA2.HW ġdid fjamant, imtejjeb għoli - LED bl-aħħar teknoloġija taċ-ċippa tal-AMS Osram tagħna u ġenerazzjoni ġdida ta 'lenti ottimizzata, li twassal prestazzjoni ewlenija fl-industrija, robustezza superjuri u ħajja twila. B'ħomor b'effiċjenza għolja disponibbli fi tliet tulijiet ta 'mewġ, il-familja toffri ħames kuluri għall-faċilità tad-disinn u flessibilità għolja għall-bżonnijiet kollha tal-ispettru tal-ortikultura tiegħek.
Applikazzjonijiet
- Agrikoltura u Ortikultura
- Divertiment
- Dawl ta 'ġewwa
- Dawl ta 'barra u industrijali
Karatteristiċi
- Pakkett: Pakkett Epoxy SMD b'Lens tas-Silikonju
- esd: 8 kV acc. Lil ANSI / ESDA / JEDEC JS-001 (HBM, Klassi 3B)
- tip. Radjazzjoni: 120 grad
- fluss radjanti (@ 700ma): tip . 1168 mw @ 85 grad (m3 bin)
- effiċjenza radjanti (@ 700ma): tip . 59.0% @ 85 grad (m3 bin)
- Flux Photon (@ 700ma): tip . 5.15 μmol / s @ 85 grad (m3 bin)
- Effikaċja tal-Fluss Photon (@ 700m
| Attribut tal-prodott | Valur tal-attribut |
|---|---|
| Manifattur: | AMS Osram |
| Kategorija tal-Prodott: | LEDs bojod |
| Rohs: | |
| Prodott: | LEDs bojod |
| Stil ta 'mmuntar: | SMD / SMT |
| Kulur tal-illuminazzjoni: | Abjad |
| Fluss luminuż / fluss radjanti: | 1089 MW |
| Angolu tal-vista: | 120 grad |
| Jekk - Kurrent quddiem: | 700 Ma |
| Vf - vultaġġ 'il quddiem: | 2.83 V |
| Klassifikazzjoni tal-Qawwa: | 2 W |
| Tul: | 3.7 mm |
| Wisa ': | 3.7 mm |
| Għoli: | 2.37 mm |
| Temperatura operattiva minima: | - 40 C |
| Temperatura operattiva massima: | + 125 C |
| Kulur tal-lenti: | Bla kulur |
| Dimensjonijiet tal-lenti: | 3.7 mm x 1.62 mm |
| Forma tal-lenti: | Koppla |
| Trasparenza tal-lenti: | Ċar |
| Serje: | P3737 |
| Ippakkjar: | Rukkell |
| Ippakkjar: | Aqta 'tejp |
| Marka: | AMS Osram |
| Sensittiv għall-umdità: | IVA |
| 3000 | |
| Subkategorija: | LEDs |
| Isem tal-marka: | Osconiq |
| Tip: | LED ta 'qawwa għolja |
| Parti # aliases: | Q65115A0347 |
It-tags Popolari: GW PUSRA2.HW - S6T2 - m1-1, Manifatturi taċ-Ċina GW PUSRA2.HW-S6T2-M1-1, Fornituri, Fabbrika
Ibgħat l-inkjesta
Tista 'Tħobb ukoll







