
Gw qslms1.sm - h8hv - xx33-1
Φv=39.0 ... 43.5 lm, mountMethode: sdcm 3, 5000 k (jekk=65 ma)
Deskrizzjoni
OSCONIQ® S 3030 GW QSLMS1.SM L-OSCONIQ® S 3030 huwa pakkett ta 'effikaċja għolja għal applikazzjonijiet professjonali ta' ġewwa. Juża t-teknoloġija taċ-ċippa flip żaffir u teknoloġija speċjali tal-fosfru biex tilħaq prestazzjoni saħansitra ogħla minn qabel. Toffri affidabilità eċċellenti u tidħol f'fattur ta 'forma standard biex tippermetti li tinżel - fis-sostituzzjonijiet.
Applikazzjonijiet
- Dawl ta 'ġewwa
Karatteristiċi
Pakkett -: Pakkett SMT abjad
- tip. Radjazzjoni: 120 grad (emittent Lambertian)
- temperatura tal-kulur: 2700k - 6500 k
- cri: 80 (min.), 82 (tip.), R9: 0 (min.)
- esd: 8 kV acc. Lil ANSI / ESDA / JEDEC JS-001 (HBM, Klassi 3B)
- fluss luminuż: tip . 41.4 lm @ 4000 k
- effikaċja luminuża: tip . 235 lm / w @ 4000 k
- Applikazzjoni: Adattat għal Dawl Ġenerali
- Stable Deep Drimming f'Current Baxxa tas-Sewqan minn 1Ma
| Attribut tal-prodott | Valur tal-attribut |
|---|---|
| Manifattur: | AMS Osram |
| Kategorija tal-Prodott: | LEDs bojod |
| Rohs: | |
| Prodott: | LEDs bojod |
| Stil ta 'mmuntar: | SMD / SMT |
| Kulur tal-illuminazzjoni: | Abjad |
| Temperatura tal-mewġ / kulur: | 5000 K |
| Fluss luminuż / fluss radjanti: | 39 lm |
| Indiċi tal-għoti tal-kulur - cri: | 80 |
| Angolu tal-vista: | 120 grad |
| Jekk - Kurrent quddiem: | 65 Ma |
| Vf - vultaġġ 'il quddiem: | 2.71 V |
| Tul: | 3 mm |
| Wisa ': | 3 mm |
| Għoli: | 0.75 mm |
| Temperatura operattiva minima: | - 40 C |
| Temperatura operattiva massima: | + 105 C |
| Dimensjonijiet tal-lenti: | 2.65 mm x 2.65 mm |
| Forma tal-lenti: | Kwadru |
| Serje: | GW QSLMS1.sm |
| Ippakkjar: | Rukkell |
| Ippakkjar: | Aqta 'tejp |
| Marka: | AMS Osram |
| Konfigurazzjoni: | Wieħed |
| Sensittiv għall-umdità: | IVA |
| 4000 | |
| Subkategorija: | LEDs |
| Isem tal-marka: | Osconiq |
| Parti # aliases: | Q65113A9604 |
It-tags Popolari: gw qslms1.sm - h8hv - xx33 - 1, iċ-Ċina GW GW qslms1.sm {- H8HV-xx33-1 manifatturi, fornituri, fornituri, fabbrika
Ibgħat l-inkjesta
Tista 'Tħobb ukoll







