
ELG-100-24B
Provvisti ta 'enerġija LED 96W 24V 4A CC + CV IP67 DIMMING
Deskrizzjoni
Sewwieqa LED tas-Serje Medja tal-Elg huma disponibbli f'varjanti 75W, 100W, 150W, 200W, 240W, u 300W. Dawn is-sewwieqa LED joperaw minn 100VAcsa 305vAcu joffru mudelli b'voltaġġi nominali li jvarjaw minn 12V sa 54V. Is-sewwieqa LED tas-Serje Medja tal-Elg Well għandhom effiċjenza għolja (sa 93%) u disinn bla fan. L-unitajiet joperaw fi -40 grad sa +90 temperaturi tal-każ tal-grad taħt konvezzjoni tal-arja ħielsa. Id-disinn ta 'akkomodazzjoni tal-metall u l-livell ta' protezzjoni IP67 / IP65 INGRESS jippermetti lil dawn is-sewwieqa jkunu vijabbli kemm f'applikazzjonijiet ta 'ġewwa kif ukoll ta' barra.
Karatteristiċi
- 100VAcsa 350VAcfirxa ta 'input
- Disponibbli f'varjanti 75W, 100W, 150W, 200W, 240W, u 300W
- Disinn IP67 / IP65 għal installazzjonijiet ta 'ġewwa jew ta' barra
- Disinn tad-djar tal-metall b'art funzjonali
- Mibni - fil-funzjoni pfc attiva
- Typical lifetime >50000 siegħa
Applikazzjonijiet
- Dawl tal-bajja LED
- Dawl tat-toroq LED
- LED FLOODING
- Dawl arkitettoniku LED
- Dawl tal-post LED
- Dawl tal-palk LED
| Attribut tal-prodott | Valur tal-attribut |
|---|---|
| Manifattur: | Tfisser sew |
| Kategorija tal-Prodott: | Provvisti ta 'enerġija LED |
| Rohs: | Dettalji |
| Mod ta 'tħaddim: | CV CC |
| Output Current - kanal 1: | 4 A |
| Vultaġġ tal-ħruġ - kanal 1: | 24 VDC |
| Qawwa tal-ħruġ: | 96 W |
| Vultaġġ tal-input: | 100 Vac sa 305 Vac, 142 VDC sa 431 VDC |
| Tnaqqis fil-baxx: | Bid-dimming |
| Numru ta 'Outputs: | 1 output |
| Stil ta 'mmuntar: | Mount Chassis |
| Tul: | 199 mm (7.835 pulzieri) |
| Wisa ': | 63 mm (2.48 pulzieri) |
| Għoli: | 35.5 mm (1.398 pulzieri) |
| Industrija: | Industrijali |
| Serje: | ELG-100 |
| Klassifikazzjoni IP: | IP67 |
| Marka: | Tfisser sew |
| Qafas miftuħ / magħluq: | Magħluq |
| Ippakkjar: | Bum |
| Tip ta 'Prodott: | Provvisti ta 'enerġija LED |
| Kwantità tal-pakkett tal-fabbrika: | 16 |
| Subkategorija: | Provvisti ta 'enerġija |
| Piż tal-Unità: | 1.874 lbs |
It-tags Popolari: ELG-100-24B, Manifatturi taċ-Ċina ELG-100-24B, fornituri, fabbrika
Ibgħat l-inkjesta
Tista 'Tħobb ukoll







