
EPP-150-12
Provvisti tal-Enerġija tal-Qlib 100.8W 12V 8.4A 150W w / Air Forced
Deskrizzjoni
Mean Well Epp - 100 u EPP-150 Provvisti ta 'enerġija b'output wieħed jipprovdu<0.5W no-load power consumption and high power density in a compact 4" x 2" footprint. The EPP-100 series offers high efficiency of up to 92.5%, and the EPP-150 series offers 93%. These modules feature 90VAcsa 264VAcInput AC Universali, output awżiljarju 12V / 0.3A għal fan DC estern, mibni - fil-funzjoni PFC attiva, u qawwa - fuq indikatur LED. Il-protezzjonijiet jinkludu short circuit, tagħbija żejda, vultaġġ żejjed, u żvantaġġ. Medja sew Epp - 100 u Epp - 150 Provvisti ta 'enerġija b'output wieħed jiġu b'garanzija ta' tliet snin.
Karatteristiċi
- Kompatt 4 "x 2" impronta
- <0.5W no-load power consumption
- Densità ta 'qawwa għolja
- Effiċjenza għolja sa 92.5% (EPP-100) jew 93% (EPP-150)
- 90VAcsa 264VAcInput AC Universali
- Mibni - fil-funzjoni pfc attiva
- 12V / 0.3A Output awżiljarju għal fan DC estern
- Qasir - ċirkwit, tagħbija żejda, vultaġġ żejjed, u protezzjoni ta 'żejjed
- 75W Konvezzjoni tal-Ajru Ħieles, 100W b'20CFM AIR Sfurzata (EPP-100)
- 100W konvezzjoni bl-arja ħielsa, 150W b'air sfurzat 20CFM (EPP-150)
- Qawwa - fuq indikatur LED
- 101.6mm x 50.8mm x 29mm Dimensjonijiet (L X W X H)
- Ċertifikati UL / CUL / TUV / CB / CE
- Garanzija ta '3 snin
| Attribut tal-prodott | Valur tal-attribut |
|---|---|
| Manifattur: | Tfisser sew |
| Kategorija tal-Prodott: | Qlib tal-provvisti tal-enerġija |
| Rohs: | Dettalji |
| Prodott: | Qlib tal-provvisti |
| Vultaġġ tal-ħruġ - kanal 1: | 12 VDC |
| Numru ta 'Outputs: | 1 output |
| Qawwa tal-ħruġ: | 100.8 W, 150 W |
| Qafas miftuħ / magħluq: | Qafas miftuħ |
| Vultaġġ tal-input: | 90 Vac għal 264 Vac, 127 VDC għal 370 VDC |
| Output Current - kanal 1: | 8.4 A, 12.5 A |
| Industrija: | Industrijali |
| Stil ta 'mmuntar: | Chassis |
| Tul: | 101.6 mm (4 in) |
| Wisa ': | 50.8 mm (2 in) |
| Għoli: | 28.956 mm (1.14 in) |
| Serje: | EPP-150 |
| Approvazzjonijiet: | EN60950-1, UL60950-1 |
| Marka: | Tfisser sew |
| Konformità: | EN60950-1, UL60950-1 |
| Frekwenza ta 'input: | 47 Hz sa 63 Hz |
| Vultaġġ ta 'iżolament: | 3 kvac |
| Regolament tat-Tagħbija: | Regolat |
| Ippakkjar: | Bum |
| Qawwa - Konvezzjoni: | 100.8 W |
| Qawwa - arja sfurzata: | 150 W |
| Tip ta 'Prodott: | Qlib tal-provvisti tal-enerġija |
| Kwantità tal-pakkett tal-fabbrika: | 72 |
| Subkategorija: | Provvisti ta 'enerġija |
| Piż tal-Unità: | 7.054792 oz |
It-tags Popolari: EPP-150-12, Ċina EPP-150-12 Manifatturi, Fornituri, Fabbrika
Ibgħat l-inkjesta
Tista 'Tħobb ukoll







