
Hdr -150-24
DIN Provvisti tal-Enerġija Ferrovjarja 150W 6.25A 24V DIN Ferrovija
Deskrizzjoni
Medja sew hdr -150 Il-provvisti ta 'enerġija din-rail huma unitajiet kosteffikaċi, ultra-slim, b'forma ta' pass 150W li jadattaw għall-installazzjoni fuq TS -35}} \/ 7.5 jew ts {-35}} \/ 15 rails tal-immuntar. Il-korp tal-provvista tal-enerġija huwa ddisinjat b'wisa 'ta' 105mm biex jiffranka l-ispazju ġewwa l-kabinetti, filwaqt li l-akkomodazzjoni tal-plastik tipprevjeni b'mod effettiv lill-utenti minn perikli elettriċi. Is-serje HDR -150 għandha firxa sħiħa ta 'inputs AC minn 85VAcsa 264VAc (277VAcoperazzjonali) u jikkonformaw mar-rekwiżiti en 610000-3-2. B'effiċjenza tax-xogħol ta 'sa 90.5%, tfisser sew hdr -150 DIN-rail provvisti ta' enerġija joperaw f'temperatura ambjentali bejn -30 grad u {+70 grad taħt konvezzjoni bl-ajru. Il-mudelli huma mgħammra b'modalità kurrenti kostanti għall-protezzjoni ta 'tagħbija żejda, li jagħmluhom ideali għal applikazzjonijiet induttivi u kapaċitativi.
Karatteristiċi
- Disinn ultra-slim b'wisa 'ta' 105mm (6SU)
- 85VAcsa 264VAcInput universali (277VAcoperazzjonali)
- <0.3W no-load power consumption
- Klassi ta 'iżolament II
- Vultaġġ tal-ħruġ dc aġġustabbli
- Tkessiħ permezz ta 'konvezzjoni ta' l-arja b'xejn
- Din-rail mountable fuq ts -35 \/ 7.5 jew 15 rails
- Kategorija Overvoltage III
- Indikatur LED għal Power-On
- Ċirkwit qasir, tagħbija żejda, u protezzjoni żejda
- 3- Garanzija tas-sena
| Attribut tal-prodott | Valur tal-attribut |
|---|---|
| Manifattur: | Tfisser sew |
| Kategorija tal-Prodott: | DIN Provvisti tal-Enerġija Ferrovjarja |
| Rohs: | Dettalji |
| Prodott: | Qlib tal-provvisti |
| Tip ta 'input: | 1- fażi \/ fażi waħda |
| Qawwa tal-ħruġ: | 150 W |
| Vultaġġ tal-input: | 277 Vac, 390 VDC |
| Numru ta 'Outputs: | 1 output |
| Output Voltage-Channel 1: | 24 VDC |
| Output Current-Channel 1: | 6.25 A |
| Industrija: | Industrijali |
| Tul: | 54.5 mm (2.146 in) |
| Wisa ': | 105 mm (4.134 in) |
| Għoli: | 90 mm (3.543 in) |
| Serje: | Hdr -150 |
| Marka: | Tfisser sew |
| Temperatura operattiva massima: | + 70 C |
| Temperatura operattiva minima: | - 30 C |
| Stil ta 'mmuntar: | DIN Mount Rail |
| Qafas miftuħ \/ magħluq: | Magħluq |
| Tip ta 'Prodott: | DIN Provvisti tal-Enerġija Ferrovjarja |
| Kwantità tal-pakkett tal-fabbrika: | 32 |
| Subkategorija: | Provvista ta 'enerġija AC-DC |
| Parti # aliases: | Li 150-20 b24pr2 li 150-20 b24pr4 |
| Piż tal-Unità: | 11 oz |
It-tags Popolari: HDR -150-24, iċ-Ċina HDR -150-24 manifatturi, fornituri, fabbrika
Ibgħat l-inkjesta
Tista 'Tħobb ukoll







