
Deskrizzjoni
Provvisti ta 'enerġija LED tal-LED tal-Medja tas-Serje LP huma disponibbli f'mudelli ta' vultaġġ kostanti (CV) u kurrent kostanti (CC). Dawn il-provvisti tal-enerġija joperaw f'firxa wiesgħa ta '90VAcsa 264VAcu joffru firxa wiesgħa ta 'temperatura operattiva minn -30 grad sa +70 grad. Is-sewwieqa LED tas-serje LP huma disponibbli minn 18W sa 150W għażliet ta 'wattage. Dawn is-sewwieqa jiġu b'disinn ekonomiku u jistgħu jifilħu 300VAcInput tas-Surge għal 5 sekondi (LPV / C - 20 / 35/60/100). Il-provvisti tal-enerġija LED tal-LED Medja tal-LP huma adattati għal dawl ekonomiku LED u applikazzjonijiet tas-sinjali li jiċċaqilqu.
| Attribut tal-prodott | Valur tal-attribut |
|---|---|
| Manifattur: | Tfisser sew |
| Kategorija tal-Prodott: | Provvisti ta 'enerġija LED |
| Rohs: | Dettalji |
| Mod ta 'tħaddim: | Vultaġġ kostanti (CV) |
| Output Current - kanal 1: | 1.5 A |
| Vultaġġ tal-ħruġ - kanal 1: | 24 VDC |
| Qawwa tal-ħruġ: | 36 W |
| Vultaġġ tal-input: | 90 Vac għal 264 Vac, 127 VDC għal 370 VDC |
| Dimming: | Mingħajr dimming |
| Numru ta 'Outputs: | 1 output |
| Stil ta 'mmuntar: | Mount Chassis |
| Tul: | 148 mm (5.827 in) |
| Wisa ': | 40 mm (1.575 in) |
| Għoli: | 30 mm (1.181 in) |
| Industrija: | Industrijali |
| Serje: | LPV-35 |
| Klassifikazzjoni IP: | IP67 |
| Marka: | Tfisser sew |
| Tip ta 'Prodott: | Provvisti ta 'enerġija LED |
| Kwantità tal-pakkett tal-fabbrika: | 40 |
| Subkategorija: | Provvisti ta 'enerġija |
| Parti # aliases: | LPV35-24-PH LPV-35-24-Ph |
| Piż tal-Unità: | 12 oz |
It-tags Popolari: LPV-35-24, Manifatturi taċ-Ċina LPV-35-24, Fornituri, Fabbrika
Ibgħat l-inkjesta
Tista 'Tħobb ukoll







