
Lrs -350-24
Provvisti tal-Enerġija tal-Qlib 350.4W 24V 14.6A 115VAC jew 230VAC
Deskrizzjoni
Medja sew lrs -350 350 W AC \/ DC Provvista ta 'enerġija ta' output unika hija provvista ta 'enerġija tat-tip magħluq b'itta' waħda bi 30mm ta 'disinn ta' profil baxx. L-adozzjoni ta 'input ta' 115VAcjew 230VAc(Agħżel bl-iswiċċ), is-serje sħiħa tipprovdi linja ta 'vultaġġ tal-ħruġ ta' 3.3V, 4.2V, 5V, 12V, 15V, 24V, 36V, u 48V. Lrs {{1 0}} Karatteristiċi ta 'effiċjenza għolja sa 87.5%. Fann tal-ħajja twila inkorporat jippermetti LRS -350 biex taħdem minn -30 grad sa +70 grad b'tagħbija sħiħa. It-twassil ta 'konsum ta' enerġija bla tagħbija estremament baxx (inqas minn 0.75W), LRS -350 jippermetti li s-sistema finali tissodisfa faċilment ir-rekwiżit ta 'enerġija dinjija. Medja sew lrs -350 għandu funzjonijiet ta 'protezzjoni kompluti u 5G kapaċità kontra l-vibrazzjoni.
Karatteristiċi
- Firxa ta 'input AC magħżula minn swiċċ
- Jiflaħ 300VAcinput ta 'żieda għal 5 sekondi
- Protezzjonijiet
- Ċirkwit qasir
- Tagħbija żejda
- Vultaġġ żejjed
- Temperatura żejda
- Tkessiħ tal-arja sfurzat minn fan DC built-in
- Fann tat-Tkessiħ inkorporat Kontroll On-Off
- 1U profil baxx
- Jiflaħ it-test tal-vibrazzjoni 5G
- Konsum ta 'enerġija mingħajr tagħbija<0.75W
- Temperatura operattiva għolja sa +70 grad
- Effiċjenza għolja, ħajja twila, u affidabbiltà għolja
- 3- Garanzija tas-sena
| Attribut tal-prodott | Valur tal-attribut |
|---|---|
| Manifattur: | Tfisser sew |
| Kategorija tal-Prodott: | Qlib tal-provvisti tal-enerġija |
| Rohs: | Dettalji |
| Prodott: | Qlib tal-provvisti |
| Vultaġġ tal-Ħruġ - Kanal 1: | 24 VDC |
| Numru ta 'Outputs: | 1 output |
| Qawwa tal-ħruġ: | 350.4 W |
| Qafas miftuħ \/ magħluq: | Magħluq |
| Vultaġġ tal-input: | 90 Vac għal 132 Vac, 180 Vac għal 264 Vac, 240 VDC għal 370 VDC |
| Riżultat Kanali-Kurrenti 1: | 14.6 A |
| Industrija: | Industrijali |
| Stil ta 'mmuntar: | Chassis |
| Tul: | 215 mm (8.465 in) |
| Wisa ': | 115 mm (4.528 in) |
| Għoli: | 30 mm (1.181 in) |
| Serje: | Lrs -350 |
| Approvazzjonijiet: | Ul 60950-1 |
| Marka: | Tfisser sew |
| Konformità: | Ul 60950-1 |
| Frekwenza ta 'input: | 47 Hz sa 63 Hz |
| Vultaġġ tal-iżolament: | 3 kV |
| Regolament tat-Tagħbija: | Regolat |
| Tip ta 'Prodott: | Qlib tal-provvisti tal-enerġija |
| Kwantità tal-pakkett tal-fabbrika: | 15 |
| Subkategorija: | Provvisti ta 'enerġija |
| Parti # aliases: | Lm 350-10 b24 lm 350-20 b24r2 lm 350-22 b24r2 |
| Piż tal-Unità: | 1.676 lbs |
It-tags Popolari: lrs -350-24, iċ-Ċina lrs -350-24 Manifatturi, fornituri, fabbrika
Ibgħat l-inkjesta
Tista 'Tħobb ukoll







