
LRS-350-5
Provvisti tal-Enerġija tal-Qlib ta '300W 5V 60A 115VAC jew 230VAC
Deskrizzjoni
Medja sew lrs -350 350 w ac / dc Provvista ta 'enerġija waħda tal-ħruġ hija provvista ta' enerġija waħda - Output tat-tip magħluq bi 30mm ta 'disinn ta' profil baxx. L-adozzjoni ta 'input ta' 115VAcjew 230VAc(Agħżel bl-iswiċċ), is-serje sħiħa tipprovdi linja ta 'vultaġġ tal-ħruġ ta' 3.3V, 4.2V, 5V, 12V, 15V, 24V, 36V, u 48V. LRS - 200 għandu effiċjenza għolja sa 87.5%. A mibni - fit-tul - Fan tal-ħajja jippermetti lrs - 350 biex taħdem minn -30 grad sa {+70 grad b'tagħbija sħiħa. It-twassil ta 'konsum ta' enerġija bla tagħbija estremament baxx (inqas minn 0.75W), LRS-350 jippermetti li s-sistema finali tissodisfa faċilment il-ħtieġa ta 'enerġija dinjija. Medja sew LRS-350 għandu funzjonijiet ta 'protezzjoni kompluti u kapaċità ta' 5G kontra l-vibrazzjoni.
Karatteristiċi
- Firxa ta 'input AC magħżula minn swiċċ
- Jiflaħ 300VAcinput ta 'żieda għal 5 sekondi
- Protezzjonijiet
- Ċirkwit qasir
- Tagħbija żejda
- Vultaġġ żejjed
- Aktar minn - temperatura
- Tkessiħ tal-arja sfurzat minn mibni - fil-fan DC
- Mibni - fil-fann li jkessaħ fuq - Off Control
- 1U profil baxx
- Jiflaħ it-test tal-vibrazzjoni 5G
- Le - konsum ta 'enerġija tat-tagħbija<0.75W
- Temperatura operattiva għolja sa +70 grad
- Effiċjenza għolja, ħajja twila, u affidabilità għolja -
- Garanzija ta '3 snin
| Attribut tal-prodott | Valur tal-attribut |
|---|---|
| Manifattur: | Tfisser sew |
| Kategorija tal-Prodott: | Qlib tal-provvisti tal-enerġija |
| Rohs: | Dettalji |
| Prodott: | Qlib tal-provvisti |
| Vultaġġ tal-ħruġ - kanal 1: | 5 VDC |
| Numru ta 'Outputs: | 1 output |
| Qawwa tal-ħruġ: | 300 W |
| Qafas miftuħ / magħluq: | Magħluq |
| Vultaġġ tal-input: | 90 Vac għal 132 Vac, 180 Vac għal 264 Vac, 240 VDC għal 370 VDC |
| Output Current - kanal 1: | 60 A |
| Industrija: | Industrijali |
| Stil ta 'mmuntar: | Chassis |
| Tul: | 215 mm (8.465 in) |
| Wisa ': | 115 mm (4.528 in) |
| Għoli: | 30 mm (1.181 in) |
| Serje: | LRS-350 |
| Approvazzjonijiet: | UL60950-1 |
| Marka: | Tfisser sew |
| Konformità: | UL60950-1 |
| Frekwenza ta 'input: | 47 Hz sa 63 Hz |
| Vultaġġ ta 'iżolament: | 3 kV |
| Regolament tat-Tagħbija: | Regolat |
| Ippakkjar: | Bum |
| Tip ta 'Prodott: | Qlib tal-provvisti tal-enerġija |
| Kwantità tal-pakkett tal-fabbrika: | 15 |
| Subkategorija: | Provvisti ta 'enerġija |
| Parti # aliases: | LM350-10B05 LM350-20B05R2 LM350-22B05R2 |
| Piż tal-Unità: | 1.676 lbs |
It-tags Popolari: LRS-350-5, Manifatturi taċ-Ċina LRS-350-5, fornituri, fabbrika
Ibgħat l-inkjesta
Tista 'Tħobb ukoll







