
Deskrizzjoni
Medja sew lrs - 50 Provvisti ta 'enerġija ta' swiċċjar ta 'output wieħed huma 50W provvisti ta' enerġija tat-tip magħluq b'disinn ta 'profil baxx ta' 30mm. B'85VAcsa 264VAcFirxa ta 'input, lrs - 50 provvisti ta' enerġija jipprovdu linja ta 'vultaġġ ta' ħruġ ta '3.3V, 5V, 12V, 15V, 24V, 36V, u 48V. Minbarra effiċjenza għolja ta '90%, il-każ tal-malja metallika jsaħħaħ id-dissipazzjoni tas-sħana waqt li jopera fi grad ta '-30 grad sa +70 grad ta' temperatura tal-grad taħt konvezzjoni tal-arja mingħajr fan. Is-sistema finali tissodisfa faċilment ir-rekwiżiti ta 'l-enerġija mad-dinja kollha billi twassal konsum baxx ta' enerġija mingħajr tagħbija ta 'inqas minn 0.2W.
Karatteristiċi
- Input AC universali / firxa sħiħa
- Jiflaħ għal 300VAcinput ta 'żieda għal 5 sekondi
- L-ebda - konsum tal-enerġija tat-tagħbija ta '<0.2W
- Daqs ta 'daqs żgħir u profil baxx 1U
- Temperatura operattiva għolja sa +70 grad
- Protezzjonijiet
- Ċirkwit qasir
- Tagħbija żejda
- Vultaġġ żejjed
- Tkessiħ permezz ta 'konvezzjoni ta' l-arja b'xejn
- Konformità ma 'IEC / EN 60335-1 (PD3) u IEC / EN61558-1, -2-16 għal apparat tad-dar
- Altitudni li tħaddem sa 5000 metru
- Jiflaħ it-test tal-vibrazzjoni 5G
- Effiċjenza għolja, ħajja twila, u affidabilità għolja
- Indikatur LED għall-poter fuq
- 100% tagħbija sħiħa ħruq - fit-test
- Garanzija ta '3 snin
| Attribut tal-prodott | Valur tal-attribut |
|---|---|
| Manifattur: | Tfisser sew |
| Kategorija tal-Prodott: | Qlib tal-provvisti tal-enerġija |
| Rohs: | Dettalji |
| Prodott: | Qlib tal-provvisti |
| Vultaġġ tal-ħruġ - kanal 1: | 12 VDC |
| Numru ta 'Outputs: | 1 output |
| Qawwa tal-ħruġ: | 50.4 W |
| Qafas miftuħ / magħluq: | Magħluq |
| Vultaġġ tal-input: | 85 Vac għal 264 Vac, 120 VDC għal 373 VDC |
| Output Current - kanal 1: | 4.2 A |
| Industrija: | Industrijali |
| Stil ta 'mmuntar: | Pannell |
| Tul: | 99 mm (3.898 in) |
| Wisa ': | 82 mm (3.228 in) |
| Għoli: | 30 mm (1.181 in) |
| Serje: | LRS-50 |
| Marka: | Tfisser sew |
| Frekwenza ta 'input: | 47 Hz sa 63 Hz |
| Tip ta 'Prodott: | Qlib tal-provvisti tal-enerġija |
| Kwantità tal-pakkett tal-fabbrika: | 60 |
| Subkategorija: | Provvisti ta 'enerġija |
| Parti # aliases: | LM50-20B12 LM50-23B12R2 |
| Piż tal-Unità: | 8.113011 oz |
It-tags Popolari: LRS-50-12, Manifatturi taċ-Ċina LRS-50-12, fornituri, fabbrika
Ibgħat l-inkjesta
Tista 'Tħobb ukoll







