
MSP-100-5
Provvisti tal-Enerġija tal-Qlib ta '85W 5V 17A Provvista ta' Enerġija Medika
Deskrizzjoni
Karatteristiċi:
- Input AC universali / firxa sħiħa
- Mibni - fil-funzjoni pfc attiva
- Effiċjenza għolja sa 90%
- Jiflaħ għal input ta 'żieda ta' 300vac għal 5 sekondi
- Protezzjonijiet: Ċirkuwitu qasir / tagħbija żejda / vultaġġ żejjed
- Protezzjonijiet: Temperatura żejda (mhux obbligatorja)
- Tkessiħ permezz ta 'konvezzjoni ta' l-arja b'xejn
- 1U profil baxx 38mm
- Is-sigurtà medika approvata (livell moop)
- Mibni - fil-kontroll mill-bogħod
- L-ebda konsum ta 'enerġija tat-tagħbija<0.5W
- Kollha jużaw kapaċitaturi elettrolitiċi tal-ħajja twila 105'c
- 5 snin garanzija
| Attribut tal-prodott |
Valur tal-attribut |
|---|---|
| Manifattur: | Tfisser sew |
| Kategorija tal-Prodott: | Qlib tal-provvisti tal-enerġija |
| Rohs: | Dettalji |
| Prodott: | Qlib tal-provvisti |
| Vultaġġ tal-ħruġ - kanal 1: | 5 VDC |
| Numru ta 'Outputs: | 1 output |
| Qawwa tal-ħruġ: | 85 W |
| Qafas miftuħ / magħluq: | Magħluq |
| Vultaġġ tal-input: | 85 Vac għal 264 VAC, 120 VDC għal 370 VDC |
| Output Current - kanal 1: | 17 A |
| Industrija: | Mediku |
| Stil ta 'mmuntar: | Chassis |
| Tul: | 159 mm (6.26 in) |
| Wisa ': | 97 mm (3.819 in) |
| Għoli: | 38 mm (1.496 in) |
| Serje: | MSP-100 |
| Approvazzjonijiet: | ES60601-1, IEC60601-1 |
| Marka: | Tfisser sew |
| Konformità: | ES60601-1, IEC60601-1 |
| Frekwenza ta 'input: | 47 Hz sa 63 Hz |
| Vultaġġ tal-iżolament: | 4 kvac |
| Regolament tat-Tagħbija: | Regolat |
| Ippakkjar: | Bum |
| Tip ta 'Prodott: | Qlib tal-provvisti tal-enerġija |
| Kwantità tal-pakkett tal-fabbrika: | 24 |
| Subkategorija: | Provvisti ta 'enerġija |
| Piż tal-Unità: | 13.404106 oz |
It-tags Popolari: MSP-100-5, Manifatturi taċ-Ċina MSP-100-5, fornituri, fabbrika
Par ta ' l-:MSP-1000-24
Li jmiss:SD-1000H-24
Ibgħat l-inkjesta
Tista 'Tħobb ukoll







