
RSD-300F-12
Converters DC / DC iżolati - Chassis Mount 300W 50.4-93.6vin 12vout 25a
Deskrizzjoni
Medja sew DC - konvertituri DC huma disponibbli f'firxa wiesgħa ta 'tipi, inklużi modulu, abbord, PCB, DIN rail, SMD, inkapsulati, u magħluqa. Dawn il-konvertituri joffru firxa 0.5W sa 1000W, 3,3V sa 48V klassifikazzjonijiet ta 'ħruġ wieħed, kif ukoll vultaġġi doppji u tripli tal-ħruġ. Applikazzjonijiet tipiċi għall-medja tal-bir DC - konvertituri DC jinkludu apparat mediku, kontrolli ta 'awtomazzjoni industrijali, elettronika tal-enerġija, sistemi tat-telekomunikazzjoni / datacom, netwerks bla fili, ferroviji, u aktar.
Applikazzjonijiet
- Kontrolli tal-awtomazzjoni industrijali
- Elettronika tal-qawwa
- Sistemi tat-Telekomunikazzjoni / DataCom
- Netwerks bla fili
- Ferroviji
- Mediku
- Dawl LED
- Kontrolli tas-sigurtà
- Qawwa mqassma
- Strumenti
| Attribut tal-prodott | Valur tal-attribut |
|---|---|
| Manifattur: | Tfisser sew |
| Kategorija tal-Prodott: | Converters DC / DC iżolati - Mount Chassis |
| Rohs: | Dettalji |
| Stil ta 'mmuntar: | Chassis |
| Numru ta 'Outputs: | 1 output |
| Qawwa tal-ħruġ: | 300 W |
| Vultaġġ ta 'input, nominali: | 72 V |
| Vultaġġ tal-input - min: | 50.4 V |
| Vultaġġ ta 'input - max: | 93.6 V |
| Vultaġġ tal-ħruġ - kanal 1: | 12 V |
| Output Current - kanal 1: | 25 A |
| Vultaġġ tal-iżolament: | 4 kV |
| Temperatura operattiva minima: | - 40 C |
| Temperatura operattiva massima: | + 70 C |
| Tul: | 216 mm |
| Wisa ': | 96.5 mm |
| Għoli: | 40 mm |
| Industrija: | Industrijali |
| Prodott: | Iżolat |
| Serje: | RSD-300 |
| Marka: | Tfisser sew |
| Vultaġġ tal-input: | 50.4 V sa 93.6 V |
| Tip ta 'Prodott: | DC iżolat - konvertituri DC |
| Kwantità tal-pakkett tal-fabbrika: | 12 |
| Subkategorija: | DC - konvertituri DC |
| Piż tal-Unità: | 2.624 lbs |
It-tags Popolari: RSD-300F-12, Manifatturi taċ-Ċina RSD-300F-12, fornituri, fabbrika
Ibgħat l-inkjesta
Tista 'Tħobb ukoll







