
Deskrizzjoni
Lentijiet LEDIL għal LEDs SSL SSL Osram OSLON huma disponibbli f'firxa wiesgħa ta 'daqsijiet tal-lenti u konfigurazzjonijiet biex jipprovdu soluzzjonijiet ottiċi bl-LEDs SSLon SSLon OSRAM OSLON. Dawn il-lentijiet sekondarji huma mwaħħlin bil-labar tal-pożizzjoni, kolla, tejp li jwaħħal, viti, labar snap, jew detentur. Lentijiet Ledil għal LEDs SSL SSL Osram Oslon joffru firxa ta '3-in-1, 3-up sa 7-in-1, u 7-up f'familji multipli.
Karatteristiċi
- Lentijiet sekondarji
- Disponibbli f'firxa wiesgħa ta 'daqsijiet u konfigurazzjonijiet tal-lenti
- Taqbad bil-pinnijiet tal-pożizzjoni, kolla, tejp li jwaħħal, viti, pinnijiet snap, jew detentur
| Attribut tal-prodott | Valur tal-attribut |
|---|---|
| Manifattur: | Ledil |
| Kategorija tal-Prodott: | Lentijiet u Assemblej LED |
| Rohs: | Dettalji |
| Tip ta 'Prodott: | Lentijiet LED |
| Tip: | Assemblea tal-lenti |
| Dijametru: | 21.6 mm |
| Angolu tal-vista: | 10 grad, 52 grad |
| Ippakkjar: | Trej |
| Marka: | Ledil |
| Kulur: | Ċar |
| Għoli: | 11.7 mm |
| Tul: | 21.6 mm |
| Forma: | Tond |
| Kwantità tal-pakkett tal-fabbrika: | 204 |
| Subkategorija: | Dawl LED |
| Stil tat-Tmiem: | Adeżiv |
| Wisa ': | 21.6 mm |
| Piż tal-Unità: | 0.105822 oz |
It-tags Popolari: ca11267_heidi - o - 90, iċ-Ċina CA11267_HEIDI-O-90 Manifatturi, fornituri, fabbrika
Par ta ' l-:Ca11268_heidi - w
Li jmiss:Ca11264_heidi - d
Ibgħat l-inkjesta
Tista 'Tħobb ukoll







